اولین تریلر Mafia: Definitive Edition سرانجام از راه رسید

تغییرات جزئی‌ای در داستان به وجود آمده است

اولین تریلر Mafia: Definitive Edition سرانجام از راه رسید سورنا رضایی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی هنگر 13 و شرکت 2K گیمز در جریان رویداد PC Gaming Show که هم اکنون در حال برگزاری است، اولین تریلر Mafia: Definitive Edition را به نمایش گذاشتند.

اواخر اردیبهشت ماه بود که شرکت 2K گیمز از محصولی تحت عنوان Mafia Trilogy رونمایی کرد. این بسته هر سه نسخه‌ی منتشر شده بر اساس فرنچایز مافیا را در بر می‌گیرد. از همه مهم‌تر، نسخه‌های اول و دوم آن بازسازی شده‌اند تا کاربران امروزی مشکلی در تجربه‌ی آن‌ها نداشته باشند.

در جریان رویداد PC Gaming Show که هم اکنون در حال برگزاری است، اولین تریلر Mafia: Definitive Edition به نمایش درآمد. این ویدیوی تبلیغاتی حدودا یک دقیقه زمان داشته و تمام صحنه‌های آن از سینماتیک‌های داخل بازی برداشته شده‌اند. در نتیجه، منتظر نمایش گیم‌پلی نباشید. با این حال، پیشرفت گرافیک غیرقابل‌انکار بوده و نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت. پس از اینکه تریلر به اتمام رسید، مجری رویداد مصاحبه‌ای را با هیدن بلکمن (Haden Blackman) مدیر استودیوی هنگر 13 انجام داد. طبق گفته‌های او، تمامی آیتم‌ها و سینماتیک‌ها دوباره ساخته شده‌اند.

داستان Mafia: Definitive Edition به طور کلی همان چیزی است که در نسخه‌ی مربوط به سال ۲۰۰۲ میلادی مورد استفاده قرار گرفت. با اینحال، در جزئیات تفاوت‌هایی میان آن‌ها وجود دارد. برای مثال، شاهد دیالوگ‌های جدیدی هستیم که به کاربر کمک می‌کند شناخت بهتری نسبت به شخصیت‌ها دست یابد. همچنین شهر لاست هیون هم تغییراتی کرده تا زنده‌تر و شلوغ‌تر به نظر بیاید. در ضمن، عرض خیابان‌ها بیشتر شده تا کاربر در هنگام رانندگی با چالش‌های کمتری روبرو شود.

در پایان، لازم به ذکر است Mafia: Definitive Edition در تاریخ ۷ شهریور (مصادف با ۲۸ آگوست) منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند این بازی را هم اکنون پیش‌خرید کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا