1%
  • 0/10

نقدهای فیلم Madame Web منتشر شد؛ فاجعه تکرارنشدنی سونی!

همان چیزی که انتظار می‌رفت

نقدهای فیلم Madame Web منتشر شد؛ فاجعه تکرارنشدنی سونی! ۳ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Madame Web

در پی نمایش افتتاحیه در لس آنجلس ایالات متحده آمریکا، نقدهای فیلم Madame Web در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

فیلم Madame Web که بخشی از فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe است، حاصل تلاش‌های نام‌های مشهوری محسوب می‌شود. اس. جی. کلارکسون (S. J. Clarkson) که قبلاً روی سریال‌های Jessica Jones و Succession کار کرده بود، وظیفه کارگردانی را بر عهده داشت. نقش‌های اصلی هم به داکوتا جانسون (Dakota Johnson)، سیدنی سویینی (Sydney Sweeney)، سلسته اوکانر (Celeste O’Connor) و ایزابلا مرسد (Isabela Merced) سپرده شده است.

حضور نام‌های مشهور در لیست دست اندرکاران و تمرکز روی شخصیت بسیار مهم مادام وب (Madame Web)، هایپ زیادی را پیرامون فیلم Madame Web بوجود آورده بود تا اینکه اولین تریلرش از راه رسید. تریلر، آثار ابرقهرمانی دو الی سه دهه پیش را یادآوری می‌کرد و نوید اثری بسیار ضعیف را می‌داد. هر چند، برخی همچنان به اثر مشترک سونی و مارول امیدوار ماندند.

در پی نمایش افتتاحیه در لس آنجلس و انتشار نقدهای فیلم Madame Web در شبکه‌های اجتماعی، می‌توان گفت تمامی آن امیدها بیهوده بوده است. همانطور که انتظار می‌رفت، سونی اثری را آماده کرده که از لحاظ فاجعه بودن رقیب نداشته و اصطلاحاً دست Morbius را از پشت بسته است. در ادامه می‌توانید برخی از نقدهای کوتاه را مطالعه کنید:

کریس پارکر (Cris Parker):

Madame Web یک افتضاح خجالت آور است. بازیگران بااستعداد در این فیلم که بدترین اثر ابرقهرمانی از دید من است، هدر رفته‌اند. فیلم با دیالوگ‌های بسیار ضعیف، تدوین عجیب و مواردی خنده آور پر شده است.

جیمز پرتسون پول (James Pretson Poole):

Madame Web فیلم کاملاً خوبی است. البته چیز زیادی نمی‌توان درباره‌اش گفت. بازیگران نقش‌های اصلی عملکرد خوبی داشته‌اند. فیلم همچنین ترکیبی از آثار اسلشر (برای مثال Final Destination) و ابرقهرمانی است.

The Hollywood Handle:

Madame Web یک فیلم بی کیفیت، با فیلمنامه‌ای ضعیف، آشفته و شلخته است که تدوین و بازیگرانی متوسط دارد. اگرچه فیلمبرداری بسیار خوب بوده و ایده داستانی جالبی دارد، به دلیل اجرای ضعیف فیلم از سقوط نجات نمی‌یابد.

براندون شولتز (Brandon Schultz):

فیلم مادام وب را تماشا کردم و بد بود. سعی کردم به آن شانس دهم [تا شاید خوشم بیاید] اما اجرای ضعیف جلوی این اتفاق را گرفت. بازیگران فوق العاده‌ای دارد اما عملکردشان بدون شک ناامیدکننده بوده است.

COCO:

Madame Web یک اثر ناامیدکننده دیگر در فرنچایز سونی است. داکوتا جانسون درخشیده اما متاسفانه این قضیه برای دیگر بازیگران صدق نمی‌کند. به آن بدی که انتظار داشتم، نیست اما نمی‌تواند یک فیلم متوسط باشد.

اکران عمومی فیلم مادام وب از امروز آغاز می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments