1%
  • 0/10

تماشا کنید: ویدیو جدید فیلم Madame Web سرانجام دلیل شرارت‌های ازکیل را فاش کرد

تماشا کنید: ویدیو جدید فیلم Madame Web سرانجام دلیل شرارت‌های ازکیل را فاش کرد ۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ تریلر (سینمایی) کپی لینک

سونی پیکچرز بتازگی ویدیو جدید فیلم Madame Web را در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته که اطلاعات بیشتری را از ازکیل سیمز شامل می‌شود.

چهارمین فیلم فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe که طی روزهای آتی به سینماها می‌آید، Madame Web نام دارد. داستان درباره یک بهیار به نام کاساندرا وب است که طی اتفاقاتی قدرت مشاهده آینده را بدست آورده و از آن برای نجات جان سه دختر جوان استفاده می‌کند؛ دختران جوانی که قرار است به زنان عنکبوتی و دختر عنکبوتی تبدیل شوند.

آنتاگونیست یا شخصیت منفی فیلم مادام وب، ازکیل سیمز نام داشته و نه تنها قابلیت‌هایی شبیه به مرد عنکبوتی (Spider-Man) دارد، بلکه لباسی شبیه به این ابرقهرمان محبوب به تن می‌کند. اگرچه سونی پیکچرز ویدیوهای مختلفی را با محوریت Madame Web طی هفته‌های گذشته به اشتراک گذاشته، همچنان نمی‌دانیم ازکیل چرا بدنبال کشتن دختران جوانی است که قرار است به زنان عنکبوتی و دختر عنکبوتی تبدیل شوند.

ویدیو جدید فیلم Madame Web اخیراً در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر شده و Who is Ezekiel Sims نام دارد؟ این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و ترکیبی از صحنه‌های مختلف فیلم و مصاحبه‌ای با طاهر رحیم (Tahar Rahim)، بازیگر نقش منفی است. رحیم فاش می‌کند ازکیل سیمز مانند کاساندرا وب می‌تواند آینده را مشاهده کند و به همین طریق، از قتل خودش توسط سه دختر جوان داستان مطلع می‌شود.

از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به داکوتا جانسون (Dakota Johnson) در نقش کاساندرا وب، سیدنی سویینی (Sydney Sweeney) در نقش زن عنکبوتی، سلسته اوکانر (Celeste O’Connor) در نقش زن عنکبوتی و ایزابلا مرسد (Isabela Merced) در نقش دختر عنکبوتی اشاره کرد. آدام اسکات (Adam Scott) و اما رابرتز (Emma Roberts) در این اثر حضور دارند اما اطلاعاتی از نقششان موجود نیست.

مادام وب قرار است از تاریخ ۲۵ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments