بالاخره از تاریخ اکران پیش‌درآمد Mad Max: Fury Road رونمایی شد

Furiosa هم شامل استراتژی عرضه‌ی هایبریدی می‌شود!

تاریخ اکران فیلم Furiosa

بالاخره بعد از چند ماه انتظار، روز گذشته برادران وارنر رسما از تاریخ اکران فیلم Furiosa پرده‌برداری کردند که بر این اساس، پیش‌درآمد Mad Max: Fury Road در سال ۲۰۲۳ میلادی روی پرده‌های نقره‌ای سینما خواهد رفت.

اگر به خاطر داشته باشید سال ۲۰۱۵ میلادی بود که شرکت برادران وارنر فیلم مکس دیوانه: جاده خشم را روی پرده‌های سینما فرستاد. این فیلم توسط جورج میلر کارگردانی شده بود و بازیگران مشهوری همچون تام هاردی و شارلیز ترون در آن ایفای نقش کرده بودند.

علاوه بر کسب نقدهای موفق و تحسین بیشتر منتقدان، فیلم Mad Max: Fury Road موفق شد در مقابل ۱۸۵ میلیون دلاری خود در باکس آفیس، رقمی بیشتر از ۳۷۵ میلیون دلار را به ثبت برساند تا عملکرد تجاری یکی از مهم‌ترین آثار برادران وارنر، نسبتا موفق باشد.

با تمام این اوصاف، بسیاری از طرفداران بی‌صبرانه در انتظار ساخت نسخه‌ی دیگری از Mad Max بودند که سال گذشته، شرکت Warner Bros. Pictures با یک سورپرایز شگفت‌انگیز رسما فیلم Furiosa را معرفی کرد؛ این فیلم قرار است پیش‌درآمدی بر Mad Max: Fury Road باشد و وقایع قبل از آن را روایت کند و به تصویر بکشد.

هر چند که هنوز اطلاعات خاصی از این عنوان مورد انتظار در دسترس نیست، اما ساعاتی قبل برادران وارنر رسما از تاریخ اکران فیلم Furiosa پرده‌برداری کردند که بر این اساس، پیش‌درآمد Mad Max: Fury Road در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی (مصادف با ۲ تیر ۱۴۰۲) رو پرده‌های نقره‌ای سینما خواهد رفت.

همچنین برادران وارنر تایید کرد که فیلم‌های Coyote vs. Acme و The Color Purple نیز در تعطیلات سال نوی ۲۰۲۳ میلادی اکران خواهند شد تا از همین حالا برنامه‌ی جذابی برای ۲ سال دیگر داشته باشند!

گفته می‌شود که نقش اصلی فیلم Furiosa را آنیا تیلور جوی (بازیگر نقش الیزابت هارتمن در سریال The Queen Gambit) ایفا خواهد کرد. همچنین از دیگر بازیگران مهم این فیلم می‌توان به کریس همسورث (بازیگر نقش تور در MCU) و یحیی عبدالمتین 2 (بازیگر نقش دکتر منهتن در سریال Watchmen) نیز اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا