سازندگان Wolfenstein در حال ساخت یک بازی جدید هستند

یک بازی اول شخص

بازی جدید سازندگان Wolfenstein

شواهد امر گویای این موضوع است که سازندگان Wolfenstein در حال توسعه یک بازی جدید اول شخص هستند.

در حال حاضر نزدیک به شش سال از عرضه Wolfenstein 2 The New Colossus و حدود چهار سال از انتشار دنباله فرعی آن به نام Wolfenstein: Youngblood می‌گذرد. برخلاف تصورها، استودیوی مشین گیمز تا به امروز به ساخت بازی جدید ولفنشتاین اشاره نکرده و صرفا پیش‌تر از بازی جدید خود تحت عنوان Indiana Jones پرده برداشت.

در این میان، بسیاری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر ساخت و معرفی بازی جدید ولفنشتاین هستند که با توجه به محبوبیت زیاد این مجموعه، توسعه آن چندان هم دور از انتظار نیست. در همین راستا، به نظر می‌رسد سازندگان Wolfenstein در حال حاضر به طور همزمان روی دو پروژه مشغول به کار هستند که یکی از این پروژه‌ها، یک بازی جدید با دید اول شخص خواهد بود.

این استودیو به تازگی یک آگهی استخدام جدیدی منتشر کرده که در آن از یک انیماتور (انیمیشن ساز) ارشد دعوت به عمل می‌آورد. در این فرصت شغلی نوشته شده که فرد متقضی روی ساخت یک بازی اول شخص جدید فعالیت خواهد کرد. در ادامه، اشاره شده که این فرد باید به خوبی مجموعه‌های استودیو از جمله ولفنشتاین بشناسد و به فعالیت در حوزه بازی‌های ویدیویی به خصوص آثار اول شخص علاقه زیادی داشته باشد.

در این شغلی جدید نوشته شده که انیماتور باید با توسعه بازی‌های AAA نیز آشنا باشد. طبق این مورد، گویا بازی بعدی مشین گیمز یک بازی کاملا جدید با دید اول شخص خواهد بود. با این حال، شاید این تنها یک شرط برای فعالیت‌های آینده باشد و پروژه بعدی آن‌ها، در واقع نسخه بعدی بازی ولفنشتاین است.

در پایان، لازم به ذکر است که شرکت بتزدا بارها و بارها و از اهمیت سری Wolfenstein سخن گفته و به هوادارها اطمینان خاطر داده که آینده روشن و تضمین‌شده‌ای برای این مجموعه در پیش است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا