تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل ششم سریال لوسیفر اعلام شد

ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس با نمایش یک تیزر در رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ از تاریخ انتشار فصل ششم سریال لوسیفر پرده برداشته است.

سریال لوسیفر در زیرژانر فانتزی و ژانر ابرقهرمانی ساخته شده و نخستین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی از طریق فاکس روی آنتن رفت. اثر تام کاپینوس (Tom Kapinos) شروع بسیار خوبی داشت اما در ادامه با افت قابل‌توجهی مواجه شد، تا جایی که مدیران شبکه تصمیم گرفتند آن را لغو کنند. در پی این اتفاق، نتفلیکس به مذاکره با سازندگان پرداخت و توانست امتیاز نشر را در غیاب فاکس بدست آورد. این سرویس استریم در ادامه فصل‌های چهارم و پنجم را ساخت و به ساخت فصل ششم هم چراغ سبز نشان داد.

حدودا یک سال پیش گزارشی در وب سایت TV Line منتشر شد که نگرانی‌های زیادی را در میان طرفداران سریال لوسیفر به وجود آورد. نگارنده مطلب مدعی شده بود تام الیس (Tom Ellis) بازیگر نقش اصلی طی چند وقت اخیر با برادران وارنر مذاکره داشته اما شرایط مطابق پیش‌بینی‌ها پیش نرفته است. ظاهرا الیس خواهان دستمزد بالاتری بود. عضو تحریریه TV Line همچنین گفته بود وارنر متن پیشنهادی قرارداد را مطابق با خواسته‌های هنرپیشه نقش اصلی چندین بار داده اما همچنان توافقی حاصل نشده و ساخت فصل ششم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با وجود این چالش، قرارداد امضا شد تا فصل ششم و پایانی سرانجام جلوی دوربین برود.

نتفلیکس در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۲۱ که اخیرا برگزار شد، یک تیزر به نمایش گذاشت و به واسطه آن، تاریخ انتشار فصل ششم سریال لوسیفر را اعلام کرد. ویدیو ۷۳ ثانیه زمان داشته و بخش عمده آن را صحنه‌های متعلق به فصل‌های ۱ الی ۵ تشکیل می‌دهد. در انتهای تیزر هم فاش شد قسمت‌های جدید در تاریخ ۱۹ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ سپتامبر) از راه می‌رسند.

تاریخ انتشار فصل ششم سریال لوسیفر تنها خبری نبود در کامیک کان ۲۰۲۱ اعلام شد. تعدادی از دست‌اندرکاران مقابل دوربین ظاهر شده و صحبت‌های مختلفی را انجام دادند. با توجه به جملاتی که به زبان آمد، مخاطبان حین تماشای قسمت‌های جدید نه تنها غافلگیر می‌شوند، بلکه با تعدادی از شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار خواهند داشت. طبق گمانه‌زنی‌ها، غافل‌گیری تیم نویسندگی برای فصل جدید، آدم است؛ فردی که طبق ادیان ابراهیمی اولین انسان محسوب می‌شود. در حال حاضر نمی‌توان گفت چه کسی این نقش را بر عهده دارد.

از شخصیت‌هایی که شاهد بازگشتشان در فصل ششم سریال لوسیفر خواهیم بود، می‌توان به کارول کاربت با نقش‌آفرینی اسکات پورتر (Scott Porter) اشاره کرد. او یکی از کارآگاهان نیروی پلیس لس آنجلس بوده و ظاهرا فرد بسیار خوبی است. حتی دن سعی کرد یک رابطه عاشقانه میان الا و کارول را زمینه‌چینی کند اما موفق نشد. الا معتقد بود از شرایط کنونی رضایت داشته و نمی‌خواهد مرد جدیدی را وارد زندگی‌اش کند.

در انتها، لازم به ذکر است فصل پایانی لوسیفر از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا