روند فیلمبرداری سریال Loki به‌زودی آغاز می‌شود

انتشار اطلاعات جدید از داستان

روند فیلمبرداری سریال Loki

تام هیدلستون، بازیگر نقش لوکی در دنیای سینمایی مارول در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد روند فیلمبرداری سریال Loki به‌زودی شروع می‌شود.

در جریان رویداد کامیک کان ۲۰۱۹ بود که شرکت مارول از سریال‌های خود برای پلتفرم دیزنی پلاس رونمایی کرد. یکی از این سریال‌ها Loki نام داشت که برای پخش در سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده است. البته پیش از اینکه این سریال به‌طور رسمی تایید شود، طرفداران پیش‌بینی کرده بودند که مارول قصد دارد تا سریالی بر اساس شخصیت لوکی بسازد؛ زیرا در فیلم سینمایی Avengers: Endgame دیده بودیم که این شخصیت، تسراکت را دزدیده و سپس ناپدید می‌شود. آن زمان مشخص نشد که خدای شرارت به کجا رفته است. در نتیجه، گمان شد که سرنوشت این شخصیت پرطرفدار قرار است در جریان یک سریال به‌ تصویر کشیده شود.

تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، بازیگر نقش لوکی در دنیای سینمایی مارول، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت اینترتینمنت ویکلی انجام داد. هیدلستون در بخشی از این مصاحبه تایید کرد روند فیلمبرداری سریال Loki اوایل سال جاری میلادی آغاز می‌شود. این بدان معنا است که فاصله‌ی چندانی تا شروع ضبط صحنه‌‌ها نداریم. هیدلستون همچنین در ادامه‌ی مصاحبه اطلاعاتی را از شخصیت لوکی در این سریال به اشتراک گذاشت؛ اطلاعاتی که شاید چندان واضح نباشند اما باعث می‌شود تا بدانیم چه چیزی در انتظار ما است:

سریال بسیار بسیار هیجان‌انگیزی است؛ زیرا لوکی از بسیاری جهات شبیه گذشته است اما در کانتکستی قرار گرفته که تاکنون او را در آن ندیده بودیم. متاسفانه نمی‌توانم اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارم؛ زیرا اگر این کار را انجام دهم، زیاده‌روی کرده‌ام. این سریال به مواردی می‌پردازد که تاکنون به آن پرداخته نشده است؛ همین موضوع هم باعث شده تا اثری هیجان‌انگیز باشد.

در جریان فیلم‌های سینمایی مارول دو نسخه‌ی متفاوت از لوکی به نمایش گذاشته شد. نسخه‌ی اول مربوط به فیلم‌ The Avengers محصول سال ۲۰۱۲ می‌شود که خدای شرارت در آن نقش منفی را بر عهده داشت. لوکی پس از آن در جریان فیلم‌های Thor: The Dark World و Thor: Ragnarok دچار یک قوس شخصیتی شد تا به یک ضدقهرمان تبدیل شود. او در نهایت جان خودش را فدا کرد تا ثور را نجات داده و از دستیابی تانوس به تسراکت جلوگیری کند؛ هر چند که برای رسیدن به این هدف موفق نشد. با توجه به چیزی که در فیلم Avengers: Endgame دیدیم و صحبت‌های قدیمی تام هیدلستون، می‌توان به این نتیجه رسید که سریال قرار است نسخه‌ی اول لوکی را به تصویر بکشد؛ نسخه‌ای که همچنان یک فرد شرور بوده و رابطه‌ی چندان خوبی با ابرقهرمانان ندارد.

متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی از داستان سریال Loki در دسترس نیست اما می‌توان حدس‌هایی زد. انشنت وان در بخشی از فیلم Avengers: Endgame گفت با برداشتن هر یک از سنگ‌های ابدیت، خط زمانی شکافته شده و یک واقعیت جدید به‌وجود می‌آید. او همچنین گفت در صورت عدم بازگشت سنگ مد نظر به خط زمانی اصلی، بسیاری از اتفاقات رخ داده تحت تاثیر قرار می‌گیرند. سریال لایو اکشن لوکی هم احتمالا درباره‌ی بازگرداندن سنگ فضا به خط زمانی اصلی خواهد بود. به هر حال، نباید فراموش کرد که این مورد گمانه زنی بوده و بهتر است تا انتشار اطلاعات رسمی صبر کنیم.

در پایان، لازم به ذکر است که این سریال پلتفرم دیزنی پلاس از بهار سال ۲۰۲۱ میلادی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا