تاریخ پخش سریال Loki هم به سال ۲۰۲۱ موکول خواهد شد

تاخیر، پشت تاخیر!

تاریخ پخش سریال Loki

متاسفانه گزارش‌هایی روز گذشته منتشر شده است که از تاخیر دوباره در تاریخ پخش سریال Loki و سایر مجموعه‌های تلویزیونی دنیای سینمایی مارول خبر می‌دهد.

اگر به خاطر داشته باشید، بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (مصادف با فوریه‌ی ۲۰۱۹ میلادی) مارول رسما تایید کرد که سریال مجزایی را بر اساس شخصیت لوکی توسعه خواهد داد. قرار است که این سریال بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد و همین موضوع، اهمیت و محبوبیت آن را دوچندان کرده است.

وقایع سریال Loki بعد از اتفاقات فیلم Avengers: Endgame رخ می‌دهد. این شخصیت شرور توانسته از تمام اتفاقات جان سالم به در ببرد و بعد از دسترسی به تسرکت، سوار بر ماشین زمان شود و تاریخ بشریت را دستکاری کند. همین موضوع دردسرهای جدیدی را سر راه لوکی قرار می‌دهد.

همان طور که انتظار می‌رفت تام هیدلستون در این سریال هم نقش لوکی را ایفا خواهد کرد. هر چند که هنوز به صورت رسمی تایید نشده، اما می‌دانیم که ریچارد ای. گرانت و اوون ویلسون از دیگر بازیگران این سریال ابرقهرمانی و علمی تخیلی هستند. شاید جالب باشد که بدانید کیت هرون روی صندلی کارگردانی این اثر خواهد نشست و مایکل والدرون هم سرپرست نویسندگان خواهد بود.

هر چند که اطلاعات زیادی از کادر تولید این تیم وجود دارد اما هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از تاریخ پخش سریال Loki در دسترس نیست. پیش از این‌ها، انتظار می‌رفت تا تیم تولید بتوانند این سریال مورد انتظار را برای پخش در پاییز ۱۳۹۹ آماده کنند اما همان طور که می‌دانید، شیوع کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا باعث شد تا روند ساخت سریال لوکی و بسیاری دیگر از مجموعه‌های تلویزیونی و آثار سینمایی، با مشکلات زیادی روربرو شود.

از همین رو چند ماهی می‌شود که روند ساخت تمام سریال‌های مارول هم با مشکل مواجه شده است. روز گذشته هالیوود ریپورتر گزارش جدیدی را منتشر کرد که بر اساس آن، تاریخ پخش سریال Loki به اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شده است. با توجه به اینکه تاریخ پخش سریال‌های فالکون و سرباز زمستان و همچنین وانداویژن هم رسما با تاخیر مواجه شده، می‌توان بر گزارش هالیوود ریپورتر مهر تایید زد.

انتظار می‌رود که فیلم‌برداری سریال لوکی از ماه آگوست (مرداد یا شهریور) ادامه یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا