اطلاعات تازه‌ای از فیلم شیرشاه 2 معرفی شدند

هنوز اطلاعات دقیقی از داستان موجود نیست

اطلاعات تازه‌ای از فیلم شیرشاه 2 معرفی شدند سورنا رضایی ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
صداپیشه‌های موفاسو و اسکار در شیرشاه 2

وب سایت Deadline در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود به معرفی صداپیشه‌های موفاسو و اسکار در شیرشاه 2 پرداخته است.

والت دیزنی همچنان به ساخت نسخه لایو اکشن انیمیشن‌های قدیمی ادامه می‌دهد و در همین راستا، فیلم سینمایی The Lion King را ساخت و در جولای سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده نقره‌ای برد. اگرچه نقدهای دریافتی متناقص بودند، این اثر توانست بیش از ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته و با پشت سر گذاشتن Frozen، به پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ تبدیل شود. مانند دیگر ریمیک‌های موفقیت‌آمیز، والت دیزنی می‌خواهد قسمت دوم را ساخته و به سالن‌های نمایش بیاورد.

جان فاورو (Jon Favreau) که شدیدا مشغول کار روی سریال‌های لایو اکشن جنگ ستارگان است، برای قسمت دوم شیرشاه بازنمی‌گردد و اینبار وظیفه کارگردانی روی دوش‌های بری جنکینز (Barry Jenkins) قرار گرفته است. جنکینز اوایل قرن بیست و یک میلادی فعالیت خود را آغاز کرد و آثار شاخصی در پرونده هنری‌اش دارد که برای مثال می‌توان به Moonlight اشاره کرد؛ اثری که جایزه بهترین فیلم اسکار را دریافت کرده است.

در شرایطی که مخاطبان خود را برای معرفی یک دنباله آماده کرده بودند، وب سایت The Hollywood Reporter اواخر سپتامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد قسمت جدید شیرشاه یک پیش درآمد بوده و به سال‌های جوانی موفاسو می‌پردازد. هر چند وب سایت Deadline مدعی شد اثر مزبور به The Godfather Part II شباهت داشته و نه تنها گذشته موفاسو را مورد کندوکاو قرار می‌دهد، بلکه به اتفاقات بعد از قسمت اول می‌پردازد.

وب سایت ددلاین در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود صداپیشه‌های موفاسو و اسکار در شیرشاه 2 را معرفی کرده است. با توجه به متن، آرون پیر (Aaron Pierre) جای موفاسو و کلوین هریسون جونیور (Kelvin Harrison Jr) هم جای اسکار صحبت می‌کند. البته نگارنده مطلب تاکید داشته آنتاگونیست قصه در اصل تاکا نام دارد اما ظاهرا طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد اسم مستعار اسکار را برای خود انتخاب کند. در ضمن، شخصیت‌های مزبور در قسمت اول توسط جیمز ارل جونز (James Earl Jones) و چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) صداپیشگی شده بودند.

آرون پیر با بری جنکینز غریبه نیست و قبلا در روند ساخت The Underground Railroad با او مشارکت داشت. پیر همچنین بازیگر جوانی بوده و مدت زیادی از آغاز فعالیت بازیگری‌اش نمی‌گذرد. با اینحال، در آثار شاخصی از جمله Old جدیدترین فیلم ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) حضور یافته است. کلوین هریسون جونیور در مقایسه با پیر با استودیوهای آمریکایی همکاری بیشتری داشته است که برای مثال می‌توان به Ender’s Game و The Trial of the Chicago 7 اشاره کرد.

اگرچه صداپیشه‌های موفاسو و اسکار در شیرشاه 2 چهره‌های شناخته‌شده‌ای نیستند، باید به آن‌ها اعتماد کرد؛ زیرا بری جنکینز طی سال‌های گذشته ثابت کرده یکی از نقاط قوتش انتخاب درست بازیگران نقش‌ها است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا