1%
  • 0/10

لینکدین میزبان بازی‌های پازلی می‌شود

سرگرمی تازه

لینکدین میزبان بازی‌های پازلی می‌شود ۰ ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی لینکدین

بر اساس بیانیه رسمی لینکدین (LinkedIn)، این پلتفرم به‌زودی میزبان بازی های ویدیویی می‌شود.

پلتفرم لینکدین همواره به فضای حرفه‌ای خود معروف بوده که در آن اغلب مخاطب‌ها رزومه، تجربه‌های کاری و اهداف شغلی خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند. این شبکه در طول سال‌های اخیر در میان کاربرها بسیار محبوب شده و افرادی که ارتباطات مدرن و پیشرفت کاری برایشان مهم تلقی می‌شود، به صورت جدی در آن فعالیت می‌کنند.

در همین راستا، مدیران لینکدین تلاش هستند تا با ایده‌های جدید، جامعه شبکه را تا حد امکان گسترش دهند. در هین راستا، به نظر می‌رسد که این پلتفرم روی ارتقای جنبه سرگرمی خود تمرکز کرده و به‌زودی یک سری از بازی‌های ویدیویی از جمله پازل‌ها به آن اضافه خواهد شد.

یکی از مدیران شرکت لینکدین در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما در حال بررسی عرضه بازی‌های پازل محور به لینکدین هستیم تا کمی جنبه سرگرمی به آن اضافه شود و در پی آن، ارتباطات عمیق‌تر شده و احتمالا فرصتی برای آغاز مکالمه‌ها فراهم شود. منتظر انتشار خبرهای بیشتری در این زمینه باشید.

دقت داشته باشید که منظور مدیران لینکدین از ارائه بازی‌های ویدیویی در این شبکه، استفاده از سرویس‌های ابری برای اجرای آثار بزرگ با بودجه کلان (AAA) نیست، بلکه آن‌ها قصد دارند که در ابتدا یک سری بازی‌های پازل محور را به عنوان نقطه شروع به مخاطب‌ها ارائه دهند که از همه مهم‌تر، برگرفته از مضمون پلتفرم نیز باشد.

شواهد امر گویای این موضوع است که سه بازی پازل محور و رقابتی Queens و Crossclimb و Inference در حال حاضر برای شبکه لینکدین در دست ساخت قرار دارند. هنوز جزئیاتی از زمان انتشار این عناوین در پلتفرم مزبور در دست نیست و باید منتظر ماند و دید که آینده لینکدین به چه صورت رقم خواهد خورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments