1%
  • 0/10

اولین نگاه به طراحی جدید استیچ در تصاویر پشت صحنه فیلم Lilo and Stitch

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

اولین نگاه به طراحی جدید استیچ در تصاویر پشت صحنه فیلم Lilo and Stitch ۱ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر پشت صحنه فیلم Lilo and Stitch

یکی از کاربران شبکه اجتماعی تیک تاک در پستی تصاویر پشت صحنه فیلم Lilo and Stitch را به اشتراک گذاشته که طراحی جدید استیچ را نشان می‌دهد.

استودیو والت دیزنی (Walt Disney) در راستای سیاست قدیمی خود برای ساخت نسخه لایو اکشن انیمیشن‌هایش، تولید Lilo and Stitch را در دستور کار خود قرار داد. البته شرایط به هیچ وجه مطابق انتظار پیش نرفت و دست اندرکاران پشت سر هم با بدشانسی مواجه شدند. لیلو و استیچ قرار بود اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی جلوی دوربین بیاید که فیلمبرداری تا آوریل همان سال به تعویق افتاد.

یک روز قبل از آغاز فیلمبرداری در ماه آوریل، تریلی حامل لباس‌های بازیگران آتش گرفت و باعث شد ۲۰۰ هزار دلار به پروژه ضرر تحمیل شود؛ اتفاقی که فیلمبرداری را عقب انداخت. فاز تولید یکبار دیگر و اینبار بخاطر اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی با تاخیر مواجه شد تا بازیگران سرانجام طی هفته‌های گذشته جلوی دوربین بیایند.

اکانت paulinapullara که در شبکه اجتماعی تیک تاک فعالیت دارد، تصاویر پشت صحنه فیلم Lilo and Stitch را به اشتراک گذاشته است. در این تصاویر می‌توان بازیگران، دست اندرکاران و عروسک مربوط به استیچ را مشاهده کرد. در ضمن، اگرچه هیچ کدام از تصاویر کلوزآپ نیستند، می‌توان متوجه شد که طراحی نسخه لایو اکشن استیچ شدیداً به نسخه انیمیشنی‌اش شباهت دارد:

انیمیشن Lilo and Stitch در سال ۲۰۰۲ میلادی اکران شد و در لیست آثار به یاد ماندنی والت دیزنی جایگاهی ندارد. با این حال، موفقیت‌هایش باعث شکلگیری یک فرنچایز جدید و محبوب شد. همچنین داستان درباره یک دختر یتیم به نام لیلو و یک موجو بیگانه به نام استیچ است. این موجود بیگانه بگونه‌ای خلق شده که تنها باعث آشوب و خرابی شود.

فیلم Lilo and Stitch در حال حاضر هیچ تاریخ انتشاری ندارد اما می‌دانیم دیزنی بدنبال اکرانش نبوده و می‌خواهد آن را از طریق سرویس دیزنی پلاس در دسترس مشترکان قرار دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments