1%
  • 0/10

ال‌جی و زدتی‌ای به‌دلیل شیوع ویروس کرونا در MWC 2020 شرکت نمی‌کنند

ویروس کرونا کنگره جهانی موبایل را هم تحت تاثیر قرار داد

ال‌جی و زدتی‌ای به‌دلیل شیوع ویروس کرونا در MWC 2020 شرکت نمی‌کنند ۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
ال‌جی و زدتی‌ای ویروس کرونا

ال‌جی و زدتی‌ای اعلام کرده‌اند که به دلیل شیوع ویروس مهلک کرونا امسال در کنگره جهانی موبایل شرکت نمی‌کنند.

شیوع ویروس کرونا روی فعالیت بخش‌های تولیدی در کشور چین تأثیر زیادی گذاشته و با توجه به گسترش این ویروس در سراسر دنیا، نه تنها چینی‌ها، بلکه سایر کشورها تحت تاثیر این بیماری قرار گرفته‌اند.

همانطور که می‌دانید نمایشگاه MWC 2020 از پنجم اسفند ماه (۲۴ فوریه) کار خود را در شهر بارسلون آغاز می‌کند و تاکنون همه شرکت‌های بزرگ موبایل در دنیا برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. اما با وجود شیوع بیماری کرونا شرکت‌های ال‌جی و زدتی‌ای قصد دارند در كنگره جهانی موبایل که بزرگترین نمایشگاه سالانه در صنعت تلفن همراه و فناوری‌های موبایلی به شمار می‌رود، شرکت نکنند.

سخنگوی ZTE در گفتگو با نشریه ورج اعلام کرد که کنفرانس مطبوعاتی این کمپانی در MWC با توجه به شیوع ویروس کرونا لغو شده و از سوی دیگر به دلیل مشکلاتی که در دریافت ویزا برای مسافران چینی وجود دارد، زد‌تی‌ای، قصد ندارد در نمایشگاه امسال شرکت کند. بر اساس گزارش ورج، این کمپانی اعلام کرده احترام زیادی برای مردم دنیا قایل است و حالا که وضعیت بحرانی است و تصوراتی که در مورد مردم چین وجود دارد، تلاش می‌کند تا موجبات نگرانی مردم سایر کشورها را فراهم نکند.

از طرف دیگر، شرکت ال‌جی بیانیه‌ای صادر کرده و توضیح داده که امسال در نمایشگاه MWC 2020 شرکت نمی‌کند چرا که به سلامت کارمندان، شرکا و مشتریان خود در درجه اول احترام می‌گذارد.

بر اساس گزارش این کمپانی کره‌ای، این تصمیم در نتیجه جلوگیری از در معرض خطر قرار گرفتن صدها کارمند ال‌جی در مسافرت‌های بین المللی گرفته شده است.

ال‌جی

ال‌جی اعلام کرده که به جای مشارکت در کنگره‌ جهانی موبایل، این کمپانی در آینده نزدیک رویدادهای جداگانه‌ای را برای معرفی محصولات موبایل 2020 خود برگزار می‌کند.

در همین حال انجمن GSM به عنوان سازمان دهنده MWC‌، بیانیه‌‌ای صادر و اعلام کرد: تاکنون شیوع این بیماری تأثیر کمی بر این رویداد داشته است و MWC 2020 طبق برنامه ریزی پیش می‌رود و اقدامات لازم برای کمک به کاهش ویروس انجام می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments