1%
  • 0/10

سلاح‌های جدید لگو فورتنایت لو رفت

منتظر ۳ سلاح جدید باشید

سلاح‌های جدید لگو فورتنایت لو رفت ۰ ۰۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سلاح‌های جدید لگو فورتنایت

یکی از اکانت‌هایی که در شبکه اجتماعی ایکس فعالیت دارد، بتازگی سلاح‌های جدید لگو فورتنایت (LEGO Fortnite) را لو داده است.

بازی Fortnite حدوداً ۲۰ روز پیش سه مد کاملاً جدید بنام‌های LEGO Fortnite ،Rocket Racing و Fortnite Festival دریافت کرده است. اگرچه هر کدام تجربه‌ای کاملاً متفاوت و تازه را برای کاربران به ارمغان می‌آورند، لگو فورتنایت بیشتر از دو مد دیگر مورد توجه قرار گرفته و به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته است؛ مدی که حاصل همکاری اپیک گیمز و شرکت لگو محسوب می‌شود.

LEGO Fortnite را می‌توان ترکیب فورتنایت، ماینکرافت (Minecraft) و بازی‌های لگو دانست. کاربر در این مد وارد محیطی لگویی شده و نه تنها باید برای بقای خود تلاش کند، بلکه قادر است یک روستای بزرگ ایجاد کرده و آن را گسترش دهد. در همین حین، می‌تواند برای تجربه ماجراجویی‌های هیجان انگیز به اقصی نقاط مختلف نقشه برود. لگو فورتنایت همچنین از همکاری آنلاین بهره برده و کاربران می‌توانند آن را در کنار دوستانشان تجربه کنند.

یکی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) FN Assist’s X نام داشته و اخیراً سلاح‌های جدید لگو فورتنایت را لو داده است. تعدادشان به رقم ۳ رسیده و در ادامه می‌توانید تصاویرشان را مشاهده کنید:

اولین سلاح، Gravity Gun نامگذاری شده است. این سلاح باعث می‌شود جاذبه روی شی مورد نظر اثر نداشته باشد. از همین رو، می‌توان شی مزبور را به سمت دشمنان یا هر هدف دیگر پرتاب کرد. دومین سلاح، Stud Gun بوده و یک مسلسل اتوماتیک توصیف شده که برای هر نوع شرایطی، بخصوص درگیری از فاصله دور مناسب است. در انتها، به Bow می‌رسیم که یک کمان ساده است. در حال حاضر توضیحاتی از آن در دسترس قرار ندارد.

کاربران در مد لگو فورتنایت تنها می‌توانند از سلاح‌های سرد (شمشیر، تبر، کلنگ و کمان زنبورکی) استفاده کنند. بدون شک، اضافه شدن سلاح‌های گرم می‌تواند تغییر قابل توجهی در گیم پلی مد بوجود آورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments