شایعه: به‌زودی بازی Left 4 Dead 2 کمپین جدیدی دریافت می‌کند

آیا The Last Stand بازمی‌گردد؟

شایعه: به‌زودی بازی Left 4 Dead 2 کمپین جدیدی دریافت می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Left 4 Dead 2

شایعات منتشر شده از اضافه شدن یک کمپین جدید به بازی Left 4 Dead 2 خبر می‌دهند.

با وجود آن‌که مدت‌ زیادی است که خبری از فرنچایز Left 4 Dead منتشر نشده، اما اخیرا شایعات زیادی پیرامون این عنوان تیراندازی اول شخص به‌گوش می‌رسد. یکی از یوتیوبرهای معروف با نام تایلر مک‌وایکر (Tyler McVicker) می‌گوید شرکت ولو (Valve) فعالیت‌های جالبی پیرامون نسخه‌ی دوم این بازی دارد. بازیکنان موفق شده‌اند سروری خصوصی را پیدا کنند که برای نقشه‌های بازی در دسترس نیستند. در این سرور آثاری از “The Last Stand” دیده می‌شود که کمپینی در نسخه‌ی اصلی Left 4 Dead بوده است.

جالب است بدانید این سرور بعد از مدتی به‌صورت کامل ناپدید شد. قبل‌تر، این سرور دارای رمز عبور بود و هر کسی نمی‌توانست به آن وارد شود. با این وجود، نهایتا ۱۷ نفر در آن مشغول بازی بوده‌اند. این اتفاق عجیب باعث شد تا کاربران نسبت به انتشار یک به‌روزرسانی تازه، مطمئن شوند.

از سوی دیگر، تایلر مک‌وایکر و منبع او می‌گویند توسعه‌دهندگان بازی Left 4 Dead 2 قصد دارند تا پایان سال جاری میلادی محتوای جدیدی را به آن اضافه کنند. عده‌ی محدودی از طرفداران هم فکر می‌کنند شاید Left 4 Dead 3 در راه باشد. با این حال، تا زمانی که شرکت ولو این اخبار را تایید نکرده، نمی‌توانید از این اطلاعات مطمئن باشیم.

مدت زیادی است که عنوان جدیدی از سری Left 4 Dead منتشر نشده است. اولین نسخه از این اثر تیراندازی اول شخص، در سال ۲۰۰۸ میلادی برای کنسول‌های نسل هفتم منتشر شد که بازخورد‌های بسیار مثبت و خوبی هم دریافت کرد. قسمت دوم هم تحت عنوان Left 4 Dead 2 یک سال بعد از انتشار نسخه‌ی اول به بازار آمد که در کنار تکرار موفقیت‌ها، توانست نوآوری‌های زیادی در گیم‌پلی و محتوا داشته باشد.

لازم به ذکر است که شرکت ولو هنوز نسبت به این حدس و گمان‌ها واکنش نشان نداده و نمی‌دانیم توسعه‌دهندگان چه برنامه‌ای برای این بازی دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا