#مهسا_امینی

نقش جان کرازینسکی در DC League of Super-Pets سرانجام مشخص شد

انتشار نخستین تصویر از سوپرمن

جان کرازینسکی در DC League of Super-Pets

به لطف یک پست توییتری، نقش جان کرازینسکی در DC League of Super-Pets مشخص شده و می‌دانیم جای کدام شخصیت صحبت می‌‎کند.

وقتی بحث کمیک بوک‌های ابرقهرمانی به میان می‌آید، ذهن اکثر مخاطبان سریعا به سمت انسان‌هایی رفته که از قدرت‌های فراطبیعی برخوردار بوده و مقابل خلافکاران و نیروهای متخاصم می‌ایستند تا مردم زندگی خوبی داشته باشند. با این حال، کمیک بوک‌ها تنها روی انسان‌ها تمرکز نداشته و شامل داستان‌هایی با محوریت ابرحیوانات می‌شود. یکی از ابرحیوانات، کریپتو بوده که سگ خانگی سوپرمن به شمار رفته و از قدرت‌های پرواز، تنفس منجمدکننده و آسیب‌ناپذیری برخوردار است. در ضمن، شاید فکر کنید ایده ابرحیوان جدید باشد اما اینطور نیست. حضور ابرحیوانات به اواسط قرن بیستم میلادی، یعنی بیش از ۵۰ سال پیش بازمی‌گردد.

Legion of Super-Pets به دی‌سی تعلق داشته و ماجراجویی‌های گروهی از ابرحیوانات را روایت می‌کند. این مجموعه در ابتدا بخشی از کمیک بوک‌های جریان اصلی بود اما دی‌سی نهایتا تصمیم گرفت آن را کنار بگذارد؛ شرایطی که نزدیک به سه دهه ادامه داشت و نهایتا در سال ۲۰۱۷ میلادی به انتها رسید. تقریبا همزمان با بازگشت به لیست کمیک بوک‌های جریان اصلی، وارنر و دی‌سی تصمیم گرفتند یک انیمیشن سینمایی با محوریتش بسازند. این اثر در حال حاضر با نام DC League of Super-Pets شناخته شده و چهره‌های مشهوری از جمله دواین جانسون (Dwayne Johnson)، جان کرازینسکی (John Krasinski) و کوین هارت (Kevin Hart) وظیفه صداپیشگی شخصیت‌های مختلف را بر عهده دارند.

نقش جان کرازینسکی در DC League of Super-Pets سرانجام مشخص شده است. او اخیرا متن کوتاهی را از طریق حساب توییتری خود به اشتراک گذاشته که فاش می‌کند نقش سوپرمن را بر عهده دارد. هنرپیشه و فیلمساز آمریکایی همچنین نخستین تصویر کلارک کنت در این انیمیشن را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشته است. با توجه به تصویر، لباس ابرقهرمان مهشور به لباسش در کارتون‌های دهه ۴۰ شباهت دارد. در ادامه می‌توانید متن توییت و صد البته تصویر زمیمه شده را مشاهده کنید:

همیشه می‌خواستم یک فیلم زوج هنری با دواین جانسون بسازم. فکر می‌کنم برای ایفای این نقش‌ها [کلارک کنت و کریپتو] متولد شده‌ایم.

فیلم زوج هنری (Buddy Film) به زیرژانری گفته می‌شود که دهه‌ها قبل شکل گرفت. در این زیرژانر، دو شخصیت که معمولا همجنس بوده اما تفاوت‌های اخلاقی متعددی با یکدیگر دارند، مجبور می‌شوند راهی یک سفر یا ماموریت شوند؛ از مشهورترین فیلم‌های زوج هنری می‌توان The Flying Deuces (لورل و هاردی) و Dumb and Dumber را نام برد. در این بین، بد نیست اشاره‌ای به یکی از محصولات جدید استودیو مارول، یعنی The Falcon and the Winter Soldier شود. این سریال تعداد قابل‌توجهی از المان‌های متعلق به زیرژانر زوج هنری را در خود جای داده است.

داستان DC League of Super-Pets پس از دستگیری تمامی اعضای لیگ عدالت توسط لکس لوتر روایت می‌شود. در چنین شرایطی، کریپتو تصمیم می‌گیرد یک گروه از ابرحیوانات تشکیل داده و به واسطه آن برای نجات ابرقهرمانان تلاش کند. ایس (یک سگ رویین تن و قدرتمند)، پی‌بی (یک خوک با توانایی افزایش اندازه)، مرتون (یک لاک پشت بسیار سریع) و چیپ (یک سنجاب با توانایی کنترل الکتریسیته) دیگر اعضای گروه هستند.

دواین جانسون، کوین هارت و جان کرازینسکی تنها نام‌های شاخصی نیستند که در جدیدترین محصول وارنر صداپیشگی کرده‌اند. کیانو ریوز (Keanu Reeves) هم یکی از نقش‌ها را بر عهده دارد اما در حال حاضر اطلاعاتی از آن موجود نیست. در انتها، لازم به ذکر است DC League of Super-Pets از تاریخ یک خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۰ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا