لارنس فیشبرن به غیبت مورفیوس در The Matrix 4 واکنش نشان داد

او هنوز عینک خاصش را در اختیار دارد

غیبت مورفیوس در The Matrix 4

لارنس فیشبرن بازیگر آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود با وب سایت Collider به غیبت مورفیوس در The Matrix 4 واکنش نشان داده است.

دهه ۹۰ میلادی فیلم‌های شاخصی را به خود دید که یکی از آن‌ها بدون شک فیلم The Matrix است. داستان در آینده‌ای روایت شده که ربات‌ها کنترل همه چیز را بدست گرفته و برای بقای خود، انسان‌ها را به حالت بیهوشی فرو برده تا از انرژی‌شان برای بقا استفاده کنند. ماشین‌ها به منظور جلوگیری از به هوش آمدن انسان‌ها یک دنیای تخیلی برایشان خلق کرده‌اند تا داخلش زندگی کنند. محصول وارنر شخصیت‌های متعددی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها مورفیوس با نقش‌آفرینی لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) است. او از شخصیت‌های مهم بوده و رهبری انسان‌هایی را بر عهده دارد که به هوش آمده و سعی دارند در دنیای واقعی مقابل ربات‌ها بایستند.

از آن‌جایی که The Matrix عملکرد بسیار خوبی در زمینه باکس آفیس و جلب بازخوردهای مثبت داشت، وارنر با ساخت قسمت‌های دوم و سوم موافقت کرد. The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions آثار شاخصی هستند اما به هیچ وجه نتوانستند موفقیت‌های تجاری قسمت اول ماتریکس را تکرار کرده یا حتی به همان میزان به محبوبیت دست یابند. با این حال، وارنر توانست لانا واچوفسکی (Lana Wachowski) را بازگردانده و او را برای ساخت قسمت چهارم متقاعد کند. کیانو ریوز (Keanu Reeves)، کری-ان ماس (Carrie-Anne Moss)، لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) و جیدا پینک اسمیت (Jada Pinkett Smith) از بازیگران قدیمی‌ای هستند که برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.

لارنس فیشبرن چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Collider انجام داد. در میانه گفتگو بحث به غیبت مورفیوس در The Matrix 4 کشانده شد و خبرنگار پرسید آیا سوال‌های مداوم مردم پیرامون عدم حضورش در جدیدترین فیلم ماتریکس کلافه‌اش کرده است یا خیر. بازیگر آمریکایی در پاسخ گفت:

سوال پرسیدن‌های مداوم طرفداران را کاملا درک می‌کنم. منطقی است که درباره‌اش بپرسند. من در The Matrix 4 حضور ندارم و دلیلش را باید از لانا واچوفسکی بپرسید. چون من هم پاسخی برای این سوال ندارم.

لارنس فیشبرن در بخش دیگری از گفتگوی خود با کلایدر درباره وسایلی صحبت کرد که به عنوان یادگاری نگه می‌دارد. او فاش کرد عینک‌های مشهور مورفیوس در مجموعه فیلم‌های ماتریکس را همچنان دارد:

عینک‌ها و کرواتی که در The Matrix استفاده کردم را همچنان دارم. آن‌ها را به عنوان هدیه دریافت کردم.

چند کلاه از فیلم‌هایی قدیمی‌ام دارم. حتی کلاهی که در دوران مدرسه به سر می‌کردم را هنوز نگه می‌دارم.

داستان The Matrix 4 تنها حول محور شخصیت‌های قدیمی نچرخیده و مخاطبان حین تماشای آن با شخصیت‌های جدیدی ملاقات می‌کنند. از بازیگران تازه‌نفس می‌توان به یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)، نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris)، جسیکا هنویک (Jessica Henwick)، پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) را نام برد.

محصول جدید وارنر از تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر) به صورت همزمان به سینماها و سرویس استریم HBO Max خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا