یک قابلیت کاربردی دیگر با به روزرسانی اخیر استیم دک به آن اضافه شد

تلاش Valve برای بهبود این پلتفرم

یک قابلیت کاربردی دیگر با به روزرسانی اخیر استیم دک به آن اضافه شد نریمان هروی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
استیم دک

یک به روزرسانی جدید برای پلتفرم دستی استیم دک منتشر شده و با این به روزرسانی، شما قادر به تغییر تنطیمات Performance برای هر بازی مشخص هستید.

کمپانی Valve لیست تغییرات آپدیت جدید استیم دک را منتشر کرد و با توجه این لیست، متوجه شدیم که قابلیت تنظیمات Performance مخصوص هر بازی، بالاخره به این پلتفرم دستی راه یافته است.

برای دسترسی به این قابلیت جدید، شما باید به منوی دسترسی سریع استیم دک شوید، سپس گزینه Performance را انتخاب و در نهایت روی Advanced View کلیک کنید.

وقتی قابلیت تنظیمات برای هر بازی را روشن کنید، پروفایلی برای بازی‌هایی که اجرا می‌شوند، ساخته خواهد شد. شما باید تنظیمات این پروفایل را طوری که می‌خواهید عوض کنید. این تظیمات ذخیره خواهند شد و دفعات دیگری که بازی مورد نظر را دوباره اجرا کنید، به صورت خودکار اعمال خواهند شد.

همچنین اگر به هر دلیلی از این قابلیت خوشتان نیاید، به سادگی می‌توانید این تنظیمات جدید استیم دک را خاموش کنید تا بازی‌ها به شکل پیش‌فرض روی این پلتفرم اجرا شوند.

همچنین طی این به روزرسانی، بهبود‌هایی نیز هنگام تغییر دادن بین حالت‌های آنلاین و آفلاین به وجود آمده و همچنین Home Screen استیم دک بهبودهایی نیز داشته است.

به علاوه اگر شما نمی‌توانید قابلیت‌های هپتیک و لرزش این پلتفرم را پیدا کنید، باید گفت که این قابلیت‌ها از بخش منوی دسترسی سریع، به بخش تنظیمات کنترلر منتقل شده‌اند.

صحبت از انتقال شد، حالا شما می‌توانید گزینه‌ی تنظیمات کنترلر را در منوی دسترسی سریع و زیر بخش Other پیدا کنید.

نظر شما در مورد پلتفرم دستی استیم دک چیست؟ فکر می‌کنید این پلتفرم پتانسیل این را دارد که به زودی یکی از پلتفرم‌های محبوب صنعت ویدئوگیم تبدیل شود؟ برای این امر Valve باید چه تصمیمات و بهبود‌هایی را در قبال این پلتفرم دستی بگیرد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا