اضافه شدن خودروهای جدید در آخرین به‌روزرسانی GTA Online

از تخفیف‌های تازه نهایت استفاده را ببرید

اضافه شدن خودروهای جدید در آخرین به‌روزرسانی GTA Online سورنا رضایی ۰ ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
آپدیت ۵ آگوست GTA Online

آپدیت ۵ آگوست GTA Online از راه رسیده و مطابق انتظار، محتویات بسیاری را در خود جای داده که از مهم‌ترین‌ها می‌توان به خودروهای تازه اشاره کرد.

اگرچه Grand Theft Auto V حدودا ۹ سال پیش به بازارهای جهانی آمد، به لطف GTA Online همچنان می‌فروشد. برای اثبات این ادعا کافی است نگاهی به آمارهای رسمی بیاندازید که توسط تیک تو (شرکت مادر راکستار گیمز) اعلام می‌شود. ناشر آمریکایی سه ماه پیش گفته بود جدیدترین نسخه GTA در حدود ۱۴۵ میلیون نسخه فروخت. این رقم ۵ میلیون افزایش داشته و به ۱۵۰ میلیون نسخه رسیده است. بد نیست بدانید مجموع فروش نسخه‌های مختلف این فرنچایز محبوب حالا ۳۵۰ میلیون نسخه بوده و تنها ۵۰ میلیون نسخه با کال آو دیوتی فاصله دارد. 

آپدیت ۵ آگوست GTA Online از راه رسیده و مواردی مختلفی را به بازی اضافه کرده است. یکی از موارد تازه، خودروها هستند. کاربران هم اکنون می‌توانند به فروشگاه Southern San Andreas Super Autos مراجعه کرده و Vapid Dominator ASP را خریداری کنند. اگر نسبت به خرید تردید دارید، می‌توانید به LS Car Meet رفته و خودرو را تست کنید. دیگر محتوای جدید، پاداش‌ها و امتیازهای متعدد هستند.

اگر کاربران تا پیش از تاریخ ۲۷ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۸ آگوست) به LS Car Meet مراجعه کنند، LS Customs Varsity Jacket را به صورت کاملا رایگان دریافت خواهند کرد. تمامی اعضای LS Car Meet که به سطح ۲۰ رسیده یا قبل از شروع هفته آینده به چنین موفقیتی دست پیدا کنند، ۲۵۰ هزار دلار پاداش می‌گیرند. اعضای LS Car Meet همچنین می‌توانند در رقابت‌های Street Race Series شرکت کنند که به صورت اختصاصی برایشان در نظر گرفته شده است. طی هفته جاری پاداش‌ها (پول و XP) فارغ از رتبه دو برابر می‌شوند.

آن دسته از اعضای LS Car Meet که در پنج رقابت Pursuit Races شرکت کرده و در همه آن‌ها یکی از رتبه‌های اول تا چهارم را کسب کنند، به عنوان پاداش یک خودرو Annis ZR350 دریافت می‌کنند. سازندگان بازی GTA Online می‌دانستند تمامی کاربران به رقابت در پیست علاقه ندارند. در نتیجه، رقابت‌های Survival و Business Battles هم پاداش دو برابری نسبت به گذشته اهدا می‌کنند. در ضمن، قیمت برخی خودروها تخفیف خورده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

  • Lampadati Tigon – سی درصد
  • Mammoth Squaddie – سی درصد
  • RO-86 Alkonost – سی دصد
  • Vapid Ellie – چهل درصد
  • Grotto Itali GTO – چهل درصد
  • Executive Office – پنجاه درصد

اگر از اعضای LS Car Meet باشید و اخیرا به محل برگزاری‌اش رفته باشید، احتمالا با کاربرانی مواجه شده‌اید که در حال چرخیدن به دور خود هستند. دلیل این اتفاق را باید در سیستم Tuner Reputation جستجو کرد که کاربر با افزایش سطح خود در آن می‌تواند به آیتم‌های جدیدتر و کاربردی دست یابد. روش‌های متعددی برای افزایش سطح وجود دارد که یکی از آن‌ها گشت و گذار بی هدف در محل برگزاری LS Car Meet است.

ساکن ماندن در LS Car Meet می‌تواند به خروج از لابی منجر شده و بدین ترتیب، روند افزایش سطح متوقف می‌شود. کاربران برای رفع این مشکل روش‌های مختلفی را ابداع کرده‌اند؛ برای مثال، یک باتری روی دکمه قرار می‌دهند تا آواتارشان به صورت مداوم دور خودش بچرخد. آن‌ها در همین حین می‌توانند به دیگر کارهایشان برسند.

در انتها، توصیه می‌کنیم اگر در این بازی مبتدی هستید حتما راهنمای جی تی ای آنلاین را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا