1%
  • 0/10

آمار بازدید فوق‌العاده اولین تریلر Kung Fu Panda 4 به لطف تیک‌تاک

بیش از ۱۴۲ میلیون بازدید در روز اول انتشار تریلر

آمار بازدید فوق‌العاده اولین تریلر Kung Fu Panda 4 به لطف تیک‌تاک ۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اولین تریلر Kung Fu Panda 4

مدتی پیش اولین تریلر Kung Fu Panda 4 از راه رسید و حالا اعلام شده است که این تریلر موفق شده تا در روز اول انتشار در پلتفرم‌های مختلف، بیشتر از ۱۴۲ میلیون بازدید را به دست آورد.

انیمیشن Kung Fu Panda 4 یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال میلادی آینده است. قسمت قبلی این مجموعه یعنی Kung Fu Panda 3 در سال ۲۰۱۶ اکران شده بود و اکنون پس از انتظاری حدودا هشت ساله قرار است طرفداران باری دیگر شانس دیدار با جنگجوی اژدها، استاد شیفو و گروه پنج آتشین را داشته باشند. البته پدر پو که در قسمت قبلی معرفی شده بود، به همراه چند شخصیت جدید دیگر نیز در این انیمیشن حضور خواهند داشت.

چند روز پیش بالاخره اولین تریلر Kung Fu Panda 4 در اینترنت منتشر شد، تریلری که نه تنها با واکنش مثبت طرفداران در سراسر دنیا همراه بود، بلکه توانست آمار بازدید فوق‌العاده‌ای را ثبت کند. طبق اطلاعات منتشر شده، این تریلر در پلتفرم‌های مختلف بیش از ۱۴۲ میلیون بازدید داشت که بخش عظیمی از این آمار مربوط به تیک تاک است. پیش از این شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) از شبکه اجتماعی تیک تاک برای بازاریابی انیمیشن‌های The Super Mario Bros. Movie ،Minions 2 ،Sing 2 و Puss in Boots: The Last Wish استفاده کرده بود، اما با این حال تریلر Kung Fu Panda 4 عملکرد بهترین را نسبت به این انیمیشن‌ها داشته است. این تریلر همچنین در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین ویدیوهای یوتیوب نیز هست. یونیورسال اعلام کرده است که بیشتر مخاطبان این تریلر بین ۲۵ تا ۳۴ سال سن داشته‌اند.

شبکه اجتماعی تیک تاک اخیرا بسیار به بیشتر دیده شدن آثار مختلف سینمایی کمک کرده است. مدتی پیش تریلر انیمیشن Inside Out 2 نیز منتشر شده بود که از مجموع ۱۵۷ میلیون بازدید آن در روز اول، ۷۸ میلیون آن مربوط به تیک تاک بود و به لطف این آمار، دنباله مورد انتظار توانست به پربازدیدترین تریلر در تاریخ انیمیشن‌های شرکت دیزنی (Disney) تبدیل شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments