1%
  • 0/10

آیا پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4 بازمی‌گردند؟

غیبت عجیب همرزمان قدیمی

آیا پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4 بازمی‌گردند؟ ۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4

مایکل میچل در بخشی از مصاحبه اخیر خود با رسانه Collider به گمانه زنی‌ها درباره بازگشت پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4 خاتمه داده است.

مجموعه پاندای کونگ فوکار یکی از محبوبترین آثاری است که دریم ورکس انیمیشن طی دهه‌های گذشته ساخته است. این مجموعه از سه فیلم سینمایی تشکیل شده که آخرین موردش در سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شده بود. اگرچه بازخوردهای Kung Fu Panda 3 مانند قسمت‌های پیشین مثبت بودند، کمتر از آن‌ها فروخت. هر چند، این اتفاق نتوانست جلوی دست اندرکاران برای موافقت با ساخت قسمت چهارم را بگیرد.

انتظارها اخیراً به انتها رسید و فاکس قرن بیستم نخستین تریلر انیمیشن Kung Fu Panda 4 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. با توجه به ویدیو، پو آماده می‌شود تا از مقام جنگجوی اژدها کناره گیری کرده و به رهبر معنوی دره صلح تبدیل شود. در همین حین، تهدید جدیدی ظهور کرده و پو باید راهی برای توقف آن بیابد. پاندای رزمی کار همچنین باید جانشینی برای خود پیدا کند.

اگرچه بازخوردهای کلی نسبت به تریلر مثبت بوده، باعث ایجاد نگرانی در گروهی از طرفداران شده است؛ طرفدارانی که امیدوار بودند پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4 حضور داشته باشند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، تایگر، وایپر، مانکی، کرین و مانتیس تحت عنوان پنج خشمگین شناخته می‌شوند.

مایکل میچل (Mike Mitchell) کارگردان قسمت جدید پاندای کونگ فوکار بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Collider انجام داده است. او در بخشی از گفتگو به گمانه زنی‌ها خاتمه داد و حضور پنج خشمگین در انیمیشن Kung Fu Panda 4 را تایید کرد. میچل متاسفانه وارد جزئیات نشد و فاش نساخت حضورشان در حد یک کمئو خواهد بود یا طرفداران می‌توانند خود را برای نقش پررنگ شخصیت‌های مزبور در جریان داستان آماده کنند.

در انتها، انیمیشن پاندای کونگ فوکار 4 از تاریخ ۱۸ اسفند سال ۱۱۴۰۲ (مصادف با ۸ مارس ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments