نسخه‌ی سوییچ Kowloon’s Gate VR: Suzaku سرانجام تایید شد

تاریخ انتشار فعلا مشخص نیست

نسخه‌ی سوییچ Kowloon’s Gate VR: Suzaku

استودیوی جت‌من پس از گمانه‌زنی‌های فراوان بالاخره نسخه‌ی سوییچ Kowloon’s Gate VR: Suzaku را تایید کرد.

اواسط ماه ژانویه‌ی سال جاری بود که اکانت توییتر استودیوی جت‌من (Jetman) دو تصویر از کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرد. اگرچه این موضوع در آن زمان تایید نشد اما به‌نظر می‌رسید کنسول مورد نظر در حال اجرای Kowloon’s Gate VR: Suzaku باشد. همین موضوع هم باعث شد تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون نسخه‌ی سوییچ این بازی ماجراجویی به‌وجود بیاید.

حال و با گذشت چند ماه از آن زمان، استودیوی جت‌من نسخه‌ی سوییچ Kowloon’s Gate VR: Suzaku را به‌طور رسمی تایید کرده است. اگرچه VR (سرواژه‌ی عبارت Virtual Reality) در نام این نسخه دیده می‌شود اما نسخه‌ی سوییچ از واقعیت مجازی پشتیبانی نخواهد کرد. با این حال، سازندگان وعده داده‌اند که نسخه‌ی سوییچ شامل نقشه‌های جدید می‌شود. در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی از این نقشه‌ها در دسترس نیست.

نسخه‌ی اصلی این بازی تحت عنوان Kowloon’s Gate در سال ۱۹۹۷ برای کنسول پلی‌استیشن منتشر شد. اگرچه این بازی تنها برای کاربران ژاپنی در دسترس قرار گرفت اما در آن زمان موفق شد فروش ۱۳۵ هزار نسخه‌ای را به ثبت برساند و نهایتا به یک اثر کالت در سرزمین آفتاب تابان تبدیل شود. داستان این بازی در ژوئن سال ۱۹۹۷، چند ماه قبل از خروج هنگ کنگ از استعمار انگلستان جریان دارد.

خرابه‌های شهر کالون والد به‌طور ناگهانی در خیابان‌های هنگ کنگ پدیدار می‌شوند؛ رویدادی که به‌ عنوان نشانه‌‌ی عدم تعادل میان یین و یانگ (مفهوم یگانگی متضادها در نگرش چینیان باستان) در نظر گرفته‌ می‌شود. در چنین شرایطی، شخصیت اصلی بازی وظیفه دارد تا چهار موجود افسانه‌ای را پیدا کرده و سپس بیدارشان کند تا تعادل میان یین و یانگ بازگردد.

در حال حاضر تاریخ انتشار Kowloon’s Gate VR: Suzaku برای نینتندو سوییچ مشخص نیست. بنابراین اگر تمایلی به انتظار ندارید، توصیه می‌کنیم که نسخه‌ی پلی‌استیشن وی‌آر را تهیه کنید. این نسخه هم اکنون برای کاربران ژاپنی و آسیایی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا