فیلم‌های کشتارگاه و سراسر شب در طرح سینما ماشین پخش می‌شوند

توسعه‌ی سینما ماشین ادامه دارد

فیلم کشتارگاه

مشاور رسانه‌ای طرح سینما ماشین می‌گوید به‌زودی فیلم‌های کشتارگاه و سراسر شب به این طرح می‌پیوندند.

هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، به دلیل رعایت فاصله‌ی اجتماعی، مراکز فرهنگی بسیاری مجبور به لغو برنامه‌های خود و حتی تعطیلی کامل شدند. مدتی از بسته شدن سینماهای کشور می‌گذرد و در ادامه‌ی این تعطیلی، طرح تازه‌ای تحت عنوان «سینما ماشین» در حال اجرا است. اخیرا فیلم سینمایی خروج به سینما ماشین پیوست و توانست بیش از ۱۵۰ میلیون تومان به‌وسیله‌ی این طرح فروش داشته باشد. طرح سینما ماشین که به تازگی پی‌ریزی شده، در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم و شیراز در حال توسعه قرار دارد.

فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده است. مانی حقیقی، باران کوثری، امیرحسین فتحی، حسن پورشیرازی، حامد علیپور، مصطفی کمانی و سپیده مظاهری تهرانی از بازیگران این فیلم هستند. خبر خوب آن است که علاقه‌مندان می‌توانند بدون نگرانی به تماشای این فیلم بنشینند و از دیدن آن لذت ببرند. این طرح به سرعت در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و تا کنون در پارک ارم، مجموعه‌ی ورزشی تختی و فرهنگسرای خاوران اجرا شده است. همچنین، مجموعه‌ی ورزشی انقلاب در استان البرز هم این طرح را اجرا می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده، سینما ماشین قرار است در استان‌های قزوین، اصفهان، گیلان، مازندران، فارس و آذربایجان شرقی پی‌ریزی شود.

فیلم سینمایی سراسر شب محصول سال ۱۳۹۸، از دیگر عناوینی است که در سینما ماشین پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی فرزاد مؤتمن و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شده و الناز شاکردوست، امیر جعفری، افسانه چهره‌آزاد، سینا حجازی، آزاده صمدی و مهدی سلطانی در آن ایفای نقش می‌کنند.

منوچهر صفرخانی، مدیر اجرایی طرح سینما ماشین، می‌گوید امیدوار است با توجه به نوپا بودن این طرح، مسئولین از آن حمایت کنند تا هرچه زودتر سینما ماشین در تمام کشور در دسترس مردم قرار بگیرد و همه بتوانند در شرایط شیوع ویروس کرونا، با خیال راحت و رعایت فاصله‌ی اجتماعی، به تماشای فیلم‌های دل‌خواه خود بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا