در طرح سینما ماشین به تماشای فیلم سینمایی خروج بنشینید

۱۵۰ میلیون تومان فروش در وضعیت کرونا

فیلم سینمایی خروج

فیلم سینمایی خروج ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا، در طرح سینما ماشین با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد و در ساعات اولیه تمامی بلیط‌های این فیلم به فروش رسید.

با ادامه‌ی شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های زیادی در حوزه‌ی فرهنگی متوقف شده که تعطیلی سینماها تنها یکی از آن‌ها محسوب می‌شود. در پی این موضوع، اقداماتی صورت گرفته تا مردم بتوانند با خیال راحت و بدون نگرانی، بیرون از خانه به تماشای فیلم‌ها مشغول شوند. طرح سینما ماشین که به تازگی پی‌ریزی شده، در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم و شیراز درحال توسعه قرار دارد.

مسعود رضی که مسئولیت اکران فیلم خروج ساخته‌ی ابراهیم حاتمی‌کیا را در سینما ماشین برعهده دارد، اخیرا مصاحبه‌ای انجام داده و جزئیاتی را درمورد برنامه‌ی انتشار این فیلم و عناوین دیگر در این طرح جدید ارائه کرده است. فیلم سینمایی خروج طی ۲ سانس در پارکینگ شماره‌ی ۳ برج میلاد به نمایش عموم درآمده و طبق آمار منتشر شده، ظرفیت هر سانس در این پارکینگ با حضور ۱۶۴ خودرو به وضعیت تکمیل رسیده است. رضی می‌گوید این طرح با استقبال خوبی از سمت مردم مواجه شده و تمامی بلیط‌ها طی ساعات اولیه‌ به فروش می‌رسیدند.

به طور کلی، تا کنون ۳۵۰۰ خودرو در سینما ماشین فیلم خروج شرکت کرده‌اند و با توجه به این‌که در هر خودرو حداقل دو نفر حضور داشته‌اند، در کل ۸ هزار نفر به تماشای این فیلم نشستند. همچنین، بلیط این طرح برای هر خودرو ۴۰ هزار تومان بوده و در مجموع حدود ۱۵۰ میلیون تومان از این طریق عاید خروج شده است.

مسعود رضی در مصاحبه‌اش گفته این طرح قرار است به صورت گسترده توسعه پیدا کند و دو محوطه در غرب تهران، یک محوطه در شرق و یک مرکز در جنوب تهران راه اندازی می‌شود. طبق گفته‌ی رضی، تعدادی از فیلم‌های موسسه‌ی اوج به‌زودی به این طرح می‌پیوندند و مردم می‌توانند با خیال راحت در ماشین‌ خود از تماشای فیلم‌ها لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا