کونامی مشغول توسعه نسخه نسل نهمی PES با موتور بازی‌سازی آنریل انجین است

عرضه PES 2021 به صورت یک به‌روزرسانی فصلی!

کونامی مشغول توسعه نسخه نسل نهمی PES با موتور بازی‌سازی آنریل انجین است

شرکت کونامی به صورت رسمی از توسعه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی بازی PES با موتور بازی‌سازی آنریل انجین (Unreal Engine) خبر داد.

با استناد به بیانیه رسمی کونامی، این شرکت در حال حاضر به سختی مشغول توسعه‌ی نسخه‌ی نسل نهمی مجموعه‌ی شبیه‌ساز فوتبال Pro Evolution Soccer است. این نسخه قرار است تا با طراحی چهره و مدل‌های بهتر، انیمیشن‌های واقع‌گرایانه‌تر، فیزیک پیشرفته‌تر و همین‌طور گرافیک فوتورئالیستی، مجموعه را به سطح کاملا جدیدی برساند.

برای دست‌یابی به اهدف فوق، کونامی در نظر دارد تا به‌جای استفاده از موتور بازی‌سازی فاکس انجین (Fox Engine) از موتور بازی‌سازی آنریل (Unreal Engine) در ساخت نسخه نسل نهمی eFootball PES استفاده کند. قطعا استفاده از انجین جدید، در کنار چالش‌های جدیدی که برای توسعه‌دهندگان ایجاد می‌کند، می‌تواند بهبودهای فراوانی را به همراه آورد تا کاربران بتوانند به تجربه‌ی بهتر از یک شبیه‌ساز فوتبال دست یابند. در کنار پیشرفت‌های گرافیکی که به لطف سخت‌افزاری‌های نسل بعدی‌ و استفاده از موتور جدید ممکن شده است، این نسخه قرار است تغییراتی  اساسی را در جهت بهبود در دو بخش myClub و Master League نیز ایجاد کند.

درحال حاضر، به نظر می‌رسد کونامی قصد دارد تا آزمایش نسخه نسل بعدی PES را در اواسط سال ۲۰۲۱ میلادی آغاز کند؛ تخمین زده می‌شود نسخه کامل این عنوان در اواخر همان سال منتشر شود. همانطور که پیش‌تر نیز اعلام شده بود، در حالی که تیم توسعه‌دهنده به سختی مشغول ساخت eFootball PES 2022 برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 است، eFootball PES 2021 به صورت یک به‌روزرسانی فصلی شامل، لباس‌های فصل جدید تیم‌های فوتبال، چهره‌های جدید بازیکنان و ترکیب‌های جدید تیم‌ها در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم سونی و مایکروسافت قرار خواهد گرفت.

نظر شما چیست در مورد ساخت نسخه نسل نهمی PES با موتور بازی‌سازی جدید چیست؟ نظرات خود را با ما و سایر کاربران سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا