بازیگر American History X در قسمت دوم Knives Out 2 حضور خواهد داشت

فیلمبرداری به‌زودی آغاز می‌شود

بازیگر American History X

با توجه به گزارشی که روی خروجی وب سایت Deadline قرار دارد، بازیگر American History X در قسمت دوم Knives Out 2 حاضر خواهد بود.

ریان جانسون (Rian Johnson) که با ساخت فیلم علمی-تخیلی Looper توانسته بود نامی برای خود دست و پا کند، در سال ۲۰۱۹ میلادی فیلم Knives Out را تولید کرد که در ژانر رازآلود قرار می‌گیرد. محصول لاینزگیت به واسطه کارگردانی، فیلمنامه و عملکرد کم‌نقص تیم بازیگری مورد توجه قرار گرفت و توانست در مقابل بودجه ۴۰ میلیون دلاری، بیش از ۳۱۱ میلیون دلار بفروشد. با گذشت مدتی، گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شده و مدیران استودیو با ساخت قسمت دوم موافقت کردند. جانسون هم بازمی‌گردد تا بار دیگر وظیفه نویسندگی و کارگردانی را به دوش بکشد.

نتفلیکس اواسط فروردین سال جاری مبلغ ۴۵۰ میلیون دلار به لاینزگیت پرداخت و امتیاز پخش قسمت‌های دوم و سوم Knives Out را به صورت کامل خریداری کرد. مطابق انتظار، غول استریم هیچ تغییری در لیست دست‌اندرکاران به وجود نیاورد تا ریان جانسون به کار خود ادامه دهد. با توجه به گزارش‌های غیررسمی، جانسون و تیمش قصد دارند قسمت دوم را در تابستان سال جاری میلادی و در کشور یونان جلوی دوربین ببرند. با در نظر گرفتن این نکته، منطقی است که روند انتخاب بازیگران شروع شده باشد، به خصوص اینکه از بازیگران قسمت اول تنها دنیل کریگ (Daniel Craig) بازمی‌گردد و خبری از دیگر چهره‌های آشنا نخواهد بود.

با توجه به گزارشی که وب سایت Deadline کار کرده، ادوارد نورتون (Edward Norton) به تیم بازیگری Knives Out 2 پیوسته است. اطلاعاتی از نقش او موجود نبوده و نمی‌دانیم ستاره هالیوود به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین حاضر می‌شود. نورتون اوایل دهه ۹۰ میلادی وارد حوزه بازیگری شد و طی این مدت، دستاوردهای قابل‌توجهی داشته است. او تاکنون سه بار نامزد دریافت جایزه اسکار و دو بار هم نامزد دریافت جایزه بفتا شد اما هیچ وقت نتوانست به آن‌ها دست پیدا کند. نورتون همچنین فیلم‌های شاخصی در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان The Incredible Hulk ،Fight Club ،American History X و Birdman را نام برد.

بازیگر American History X تنها چهره‌ای نیست که اخیرا به Knives Out 2 اضافه شد. چندی پیش، دیو باتسیتا (Dave Bautista) با سازندگان به توافق رسید و یکی از نقش‌های این فیلم را دریافت کرد. در حال حاضر اطلاعاتی از نقش او موجود نیست. ریان جانسون برای قسمت اول از ستاره‌های درجه یک هالیوود بهره برد. با در نظر گرفتن این نکته، می‌توان گفت ادوارد نورتون و باتیستا تنها چهره‌های مشهوری نیستند که به تیم بازیگری اضافه می‌شوند و احتمالا طی هفته‌های آتی اخبار بیشتری در این رابطه به فضای مجازی راه خواهد یافت.

نتفلیکس و ریان جانسون تا به این لحظه سخت‌گیری زیادی در قبال Knives Out 2 داشته و اجازه نداده‌اند کوچکترین جزئیاتی از داستان فیلم لو برود. در ضمن، تاریخ انتشار هم هنوز مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا