شایعه: نسخه‌ی بازسازی Knights of the Old Republic در راه است!

بازگشت جنگ ستارگان به دوران اوج؟

بازسازی Knights of the Old Republic

سایت Cinelinx برای بار دوم ادعا کرده است که نسخه‌ی بازسازی Knights of the Old Republic هم‌اکنون توسط یکی از استودیوهای زیرمجموعه‌ی شرکت الکترونیک آرتز در حال ساخت است.

این شایعه برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی شکل گرفت. در همان مقطع زمانی هم Cinelinx بود که به نقل از برخی منابع مرتبط با مالکان فرنچایز جنگ ستارگان، ادعا کرد نسخه‌ی بازسازی Knights of the Old Republic در حال توسعه است. با این حال، چند ماه بعد این منبع مدعی شد که روند ساخت این بازی متوقف شده و نسخه‌های دیگری از مجموعه‌ی Star Wars توسعه می‌یابند.

امروز اما یک بار دیگر این سایت اعلام کرد که ساخت ریمیک KOTOR از سر گرفته شده است. با این حال، نویسنده‌ی این سایت اظهار کرده که طبق گفته‌های منبعی دیگر، جنگ ستارگانی که هم اکنون در حال ساخت است، صرفا از مراحل، داستان و عناصر بازی Knights of the Old Republic الهام گرفته است و قرار است ادامه‌ای بر KOTOR باشد که در سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شده بود.

گفته می‌شود که فیلم سینمایی جدید Star Wars قرار است بر اساس داستان بازی Knights of the Old Republic ساخته شود. با این تفاسیر، به هیچ عنوان بعید به نظر نمی‌رسد که در طرفی دیگر، شرکت الکترونیک آرتز به دنبال این موضوع باشد تا یک بار دیگر داستان Star Wars: Knights of the Old Republic را در قالب یک بازی ویدیویی روایت کند. همچنین، ساخت نسخه‌ی بازسازی این اثر، منطقی‌تر است. چرا که کمتر کسی موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی سال ۲۰۰۳ این اثر شده؛ بنابراین، این احتمال وجود دارد که ساخت ادامه برای چنین بازی‌ای، یک پروژه‌ی چالش‌برانگیز و پر از ریسک برای سازندگان بازی جنگ ستارگان باشد.

چندی پیش هم شایعه شده بود که همزمان با ساخت فیلم سینمایی جدید جنگ ستارگان، Project Luminous برای یک بازی ویدیویی هم در جریان است. بسیاری از تحلیل‌گران منتظر هستند تا ادامه‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order توسعه یابد اما با شرح این شایعات، حالا بیشتر بازیکنان دوست دارند تا یکبار دیگر درگیر Star Wars: Knights of the Old Republic شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا