#مهسا_امینی

کارگردان بازی Kirby در آرزوی ساخت یک عنوان فرعی از این سری

عنوانی فارغ از المان‌های اکشن

کارگردان بازی Kirby در آرزوی ساخت یک عنوان فرعی از این سری نیکان صبوری ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ساخت یک عنوان فرعی Kirby

طبق گفته‌ی کارگردان سری Kirby او به فکر ساخت یک عنوان فرعی از سری اصلی این بازی است.

Kirby یکی از شخصیت‌های بامزه و دوست داشتنی در صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود. این کاراکتر صورتی، اولین بار در سال ۱۹۹۲ برای کنسول Game Boy توسط HAL Laboratory خلق شد و اکثر عناوینی که از این بازی ساخته شد، در ژانر پلتفرمر و اکشن بودند.

حال کارگردان سری Kirby یعنی Katsuyoshi Sumitomo به تازگی در مصاحبه‌ای با مجله‌ی Famitsu اعلام کرد که به فکر ساخت یک عنوان فرعی از سری اصلی Kirby است. او در مصاحبه گفت:

من واقعا دوست دارم که Kirby بعدی‌ای که تولید می‌شود، آن را بهترین بازی در این سری بدانند. من در مورد ساخت قسمت جدید بسیار مثبت هستم و اعتقاد دارم که می‌تواند این سری سرگرم کننده باشد. من شخصا آرزوی ساخت یک عنوان فرعی و غیر اکشن از سری Kirby دارم. البته این را هم باید بگویم، Kirby در آینده قرار است، بزرگ‌تر شود.

Super Kirby Clash آخرین عنوان منتشر شده از سری Kirby است که سال گذشته برای فروش در فروشگاه eShop نینتندو سوییچ قرار گرفت. این بازی هم مانند قسمت‌های قبلی خود، المان‌های کلاسیک سری را حفظ کرده بود ولی در این عنوان بازیکنان می‌توانند به صورت چند نفره مراحل بازی را طی کنند.

هنوز هیچ برنامه‌ای در مورد ساخت قسمت جدید این شخصیت جالب در دسترس نیست و تمام حرف‌های Katsuyoshi Sumitomo تنها در مورد علایق شخصی او است که شاید روزی محقق شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا