دنباله‌ی لایو اکشن Kingdom در دست ساخت قرار دارد

هنوز زمان دقیق اکران دنباله‌ی فیلم مشخص نیست


با تایید سازندگان، دنباله‌ی لایو اکشن Kingdom در دست ساخت قرار دارد.

سال گذشته، جدیدترین فیلم یاسوهیسا هارا (Yasuhisa Hara) با نام Kingdom عرضه شد و توانست به موفقیت زیادی دست پیدا کند. به دنبال استقبال از این لایو اکشن، سازندگان تصمیم به ساخت دنباله‌ی Kingdom گرفتند. این فیلم در ماه آوریل سال قبل و همچنین در ایالات متحده در تابستان ۲۰۱۹ اکران شد و توانست لقب بهترین افتتاحیه‌ی اکران یک لایو اکشن را به نام خود ثبت کند. به طور حتم، کارگردان Kingdom، شینسوکه ساتو با اعلام خبر ساخت دنباله‌ی این فیلم، بسیاری از طرفداران سینما را خوشحال کرده است.

ساتو همراه با اعلام خبر ساخت دنباله‌ی این فیلم گفت که برای کارگردانی دومین قسمت از مجموعه‌ی Kingdom باز خواهد گشت و یاسوهیسا هارا هم مثل اولین قسمت از فیلم کار نویسندگی را بر عهده خواهد داشت. علاوه بر این موارد، بسیاری از بازیگران قسمت اول Kingdom هم برای بازی در دنباله‌ی این لایو اکشن باز خواهند گشت. با توجه به صحبت‌های ساتو، سازندگان هنوز برنامه‌ای برای تاریخ و زمان اکران ندارند و این موضوع در آینده اعلام خواهد شد.

لایو اکشن Kingdom را می‌توان به عنوان یکی از موفق‌ترین فیلم‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۹ از هر حیث قلمداد کرد. این فیلم توانست نظر منتقدین را به خوبی به خودش جلب کند و با ۱۴ نقد ثبت شده در وب سایت معتبر روتن توماتوس به ۹۳ درصد از امتیازات مثبت منتقدین دست پیدا کند. علاوه بر دریافت بازخوردهای بسیار مثبت، فیلم Kingdom توانست در باکس آفیس آمار شگفت انگیزی را به ثبت برساند. این لایو اکشن در مجموع به فروشی ۵۰.۴ میلیون دلاری رسیده است. این فیلم در افتتاحیه‌ی اکران خود توانست با ثبت رقم ۷۲۹ میلیون ین (۶.۱۷ میلیون دلار) به دستاورد بزرگی دسترسی پیدا کند. بدون شک، مجموع تمامی این موارد سبب شده است تا سازندگان به فکر ساخت دنباله‌ای برای Kingdom کنند. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که این فیلم چه زمان به صورت رسمی اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا