تریلر انیمیشن King Tweety منتشر شد + زیرنویس فارسی

وقتی قناری لونی تونز شاه می‌شود!

طبق اعلام رسمی سازندگان، تریلر انیمیشن King Tweety با حضور توئیتی به تازگی منتشر شده و در این مطلب می‌توانید شاهد آن با زیرنویس فارسی سرگرمی باشید.

لونی تونز (Looney Tunes) از همان سال‌های ۱۹۳۰ و پیش از جنگ جهانی دوم با کارتون‌ها و شخصیت‌هایی مانند بانی خرگوش (Bugs Bunny) و پورکی (Porky) طرفداران بسیاری را جمع کرد. سپس در سال ۱۹۵۵ کمپانی برادران وارنر بالاخره سهام لونی تونز را خریداری کرد تا در پیشرفت آن سهیم باشد. با این وجود پس از گذشت چند دهه و پس از سال ۲۰۱۵، روند تولید کارتون‌های این استودیو کمتر شد و توجه طرفداران نیز از روی کاراکترهای محبوبی مانند توئیتی (Tweety) برداشته شد. اما این پایان راه برای کارتون‌های توییتی و سیلوستر (Sylvester) نبود و ظاهرا کمپانی برادران وارنر برای لونی تونز برنامه‌های ویژه‌ای دارد.

طبق اعلام رسمی این شرکت بزرگ، ظاهرا استودیو لونی تونز طی مدت گذشته روی طراحی و ساخت انیمیشنی جدید به نام King Tweety کار می‌کرده که در آن، ایده تبدیل شدن توئیتی به شاه به کار برده شده است!

تریلر انیمیشن King Tweety و بازگشت شخصیت‌های دوست داشتنی در همان طرح قدیمی!

در تریلر جدید انیمیشن King Tweety می‌توانید شاهد داستانی نسبتا متفاوت با آن چیزی باشید که تا به حال در ماجراهای توییتی و سیلوستر دیده بودیم. در اینجا، دیگر فرمول همیشگی حمله کردن گربه به پرنده برای شکار آن در کار نیست و طبق معمول بدبخت شدن سیلوستر را به این شکل نمی‌بینیم؛ بلکه توئیتی توسط یک سگ که اصلا معلوم نیست از کجا آمده و چرا هاپ هاپ کردن بلد نیست، به شاه جدید تبدیل می‌شود!

در جزئیات داستان نوشته شده که پس از ناپدید شدن ملکه به صورت کاملا عجیب و مرموزانه، حال توئیتی شاه می‌شود و همراه با سیلوستر و مادربزرگ به قصر می‌روند. با این وجود این افراد با سیستم دربار آشنایی ندارند و تازه دیدن فرش‌های مخملی و غذاهای ویژه، آن‌ها را هیجان‌زده می‌کند؛ غافل از اینکه در قصر، همیشه افرادی هستند که سعی می‌کنند تا شاه یا ملکه را زمین‌گیر کرده و قدرت او را به دست خود بگیرند. سیلوستر هم که از این جریان خبردار می‌شود، سعی می‌کند تا جلوی دیگو (Diego)، همان سگی که در تریلر می‌بینید را بگیرد تا یه توییتی آسیبی نرساند.

توئیتی از سال ۱۹۴۲ به معروفیت رسید و طرفداران بسیاری با شخصیت آن آشنا شدند. از همان دوره به بعد، تقریبا می‌توان گفت که در کنار بانی خرگوش، او هم به یکی از نمادهای اصلی لونی تونز تبدیل شد که هرجا نامی از این استودیو برده می‌شد، توییتی هم در آن حضور داشت. برای مثال، در آثاری مانند Space Jam، Who Framed Roger Rabbit و همچنین سریال Looney Tunes Cartoons که از شبکه HBO Max پخش می‌شود، این شخصیت هم حضور داشته است.

با این حال، باید دید که در ماجراجویی جدید این شخصیت کارتونی به همراه مادربزرگ و سیلوستر، چه اتفاقات تازه‌ای خواهد افتاد و راز گم شدن ملکه سابق چیست. همچنین گربه خانواده ظاهرا برای مراقبت از این قناری زرد رنگ در حال نابود شدن است، آیا او می‌تواند به خوبی از توییتی دفاع کند؟ یا طبق روال اکثر داستان‌های با این سبک، علی رغم همه تلاش‌ها او را ترد هم می‌کنند؟

تاریخ انتشار دقیقی برای انیمیشن King Tweety اعلام نشده، اما ظاهرا سال ۲۰۲۲ به عنوان مقصد نهایی در نظر گرفته شده است تا کاربران کارتون جدید را در قالب دیسک DVD یا به صورت دیجیتال و آنلاین خریداری و دانلود کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا