بازی Killing Floor 2 از اواخر هفته‌ی آینده در فروشگاه اپیک رایگان خواهد شد

عنوان معمایی Hue هم اکنون به صورت کاملا رایگان قابل دریافت است

بازی Killing Floor 2

با توجه به اعلام فروشگاه اپیک گیمز، بازی Killing Floor 2 و دو عنوان دیگر طی روزهای آینده رایگان شده و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای قابل دریافت خواهند بود.

شرکت اپیک گیمز مدتی بعد از تاسیس فروشگاه خود تصمیم گرفت برای جلب نظر دارندگان رایانه‌های شخصی، هر از گاهی یکی از بازی‌های خود را با تخفیف ۱۰۰ درصدی به فروش برساند. از آن‌جایی که بازی‌های انتخاب شده شاخص بودند، این سیاست مورد توجه‌ی کاربران قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. همین هم باعث شد مدیران فروشگاه اپیک گیمز با گذشت حدودا دو سال از آغاز فعالیت خود، همچنان به اهدای بازی‌های کاملا رایگان ادامه دهند.

طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شدند، کاربران هم اکنون می‌توانند به صفحه‌ی Hue در فروشگاه اپیک گیمز مراجعه کرده و این بازی پلتفرمر و معمایی را به صورت رایگان دریافت کنند. شخصیت اصلی داستان یک پسر بچه است که مادر خود را گم کرده و سفری ماجراجویانه را برای یافتن او آغاز می‌کند. کاربران برای حل معماها یا غیرفعال کردن تله‌ها در ابتدا باید هشت رنگ اصلی را پیدا کند تا پالت رنگشان تکمیل شود. سپس با استفاده از آن رنگ‌ها قادر خواهد بود معماها را حل کرده و از موانع عبور کند. این پیشنهاد تا پایان روز چهارشنبه ۱۸ تیر (مصادف با ۸ جولای) اعتبار خواهد داشت.

از روز پنجشنبه عناوین The Escapists 2 ،Killing Floor 2 و Lifeless Planet: Premier Edition رایگان خواهند بود. بازی Killing Floor 2 در نسخه‌ی تخیلی اروپا روایت می‌شود؛ جایی که موجوداتی تحت عنوان زدها (Zeds) توانسته‌اند پس از اشغال تمام اروپا خود را به دیگر قاره‌ها برسانند. سیستم‌های ارتباطی از بین رفته‌اند و دولت‌ها هم دیگر وجود خارجی ندارند. در چنین شرایطی، گروهی از بازماندگان تصمیم می‌گیرند به مقابله با این موجودات بپردازند؛ موجوداتی که حاصل تغییرات ژنتیکی بوده و در آزمایشگاه شرکت هورزاین به وجود آمده‌اند. علاقه‌مندان به این بازی اکشن اول شخص می‌توانند در قالب مدهای Endless Mode، Survival VS ،Survival Mode و Weekly Outbreaks به تجربه‌ی آن بپردازند.

The Escapists 2 ترکیبی از دو سبک نقش‌آفرینی و استراتژیک است. کاربر کنترل یکی از افراد حاضر در زندان را بر عهده دارد. این فرد در عین حال که به قوانین زندان پایبند بوده و وظایف خود را به انجام می‌رساند، باید شرایط فرار را مهیا کند. برای مثال، قادر است صابون و جوراب را ترکیب کرده و یک سلاح جدید بسازد. همچنین می‌تواند چنگال را دزدیده و از آن برای حفر تونل استفاده کند. به‌طور کلی، می‌توان گفت آیتم‌ها و مکانیک‌های بسیاری در بازی وجود داشته و نحوه‌ی فرار کاربر از تاسیسات کاملا به قدرت تفکرش بستگی دارد. این بازی به صورت تک‌نفره، چندنفره‎‌ی همکاری یا چندنفره‌ی رقابتی قابل‌تجربه است. در حالت همکاری، چند کاربر در یک زندان قرار گرفته و باید با همکاری هم از آن‌جا فرار کنند. در حالت رقابتی هم فردی که بتواند زودتر از دیگران پا به فرار بگذارد برنده خواهد بود.

Lifeless Planet: Premier Edition در سبک پلتفرمر و معمایی ساخته شده و داستان آن حول محور یک فضانورد می‌چرخد. او در سیاره‌ای فرود می‌آید که طبق اطلاعات جمع‌آوری شده باید قابل سکونت باشد اما هیچ پوشش گیاهی نداشته و یک صحرای وسیع است. شخصیت اصلی داستان با گذشت مدتی با سازه‌هایی روبرو می‌شود که توسط فضانوردان شوروی ساخته شده‌اند. او سپس با تنها بازمانده‌ی فضانوردان شوروی آشنا شده و در عین حال که اطلاعاتی را از گذشته‌ی این سیاره به ‌دست می‌آورد، باید به گشت و گذار در محیط‌های مختلف پرداخته و از تهدیدهای مختلف جان سالم به در ببرد.

بازی‌های The Escapists 2 ،Killing Floor 2 و Lifeless Planet: Premier Edition تا تاریخ ۲۶ تیر (مصادف با ۱۶ جولای) رایگان خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا