#مهسا_امینی

یکی از دیالوگ‌های من‌هانتر در اسنایدر کات Justice League فاش شد

حضور این شخصیت احتمالا کوتاه خواهد بود

من‌هانتر در اسنایدر کات Justice League

زک اسنایدر فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی با انتشار توییتی یکی از دیالوگ‌های من‌هانتر در اسنایدر کات Justice League را فاش کرده است.

اگر دو فیلم Man of Steel و Batman v Superman: Dawn of Justice را با دقت تماشا کرده باشید، احتمالا باید ژنرال سوانویک با نقش‌آفرینی هری لنیکس (Harry Lennix) را به یاد بیاورید. گروهی از طرفداران با کنار هم قرار دادن شواهد مختلف به این نتیجه رسیدند که سوانویک در واقع همان مارشن من‌هانتر است؛ یک بیگانه‌ی متعلق به سیاره‌ی مریخ که به صورت اتفاقی به زمین تلپورت شد. در پی مرگ شخصیتی که او را به سیاره‌ی ما فرستاد، من‌هانتر تصمیم گرفت تا ساخت تکنولوژی مورد نیاز برای بازگشت در زمین بماند. زک اسنایدر (Zack Snyder) و لنیکس این تئوری را اواسط خرداد سال جاری تایید کردند. آن دو همچنین گفتند فرم واقعی مارشن در اسنایدر کات Justice League به نمایش گذاشته خواهد شد.

زک اسنایدر ایده‌های بزرگی برای Justice Leageu داشت اما سرنوشت اجازه نداد بسیاری از آن‌ها را به واقعیت تبدیل کند. در پی خودکشی دخترش، اسنایدر پروژه را ترک کرد و مدت کوتاهی بعد هم جاس ویدون (Joss Whedon) به عنوان کارگردان جایگزین انتخاب شد. ویدون که چشم‌انداز متفاوتی را در ذهن خود داشت، موافقت وارنر را به دست آورد و تغییرات زیادی را در فیلمنامه ایجاد کرد. نتیجه‌ی اقدامات او، حذف تعدادی از شخصیت‌ها و همچنین تغییر بسیاری از صحنه‌ها بود؛ برای مثال، می‌توان به صحنه‌ی رونمایی از فرم واقعی مارشن من‌هانتر اشاره کرد که به تصمیم ویدون حذف شد.

زک اسنایدر با انتشار توییت، یکی از دیالوگ‌های من‌هانتر در اسنایدر کات Justice League را فاش کرده است. تصویر مورد نظر، سایبورگ را نشان می‌دهد که صورتش کاملا پوشانده بوده و در حال پرواز است. در بخشی از این تصویر جمله‌ی «جنگی در راه است» حک شده که به مارشن تعلق دارد. اسنایدر همچنین یک تصویر دیگر را از محصول جدید و مورد انتظار خود منتشر کرد که گل گدوت (Gal Gadot) در نقش شاهدخت دایانا را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصاویر مورد نظر را مشاهده کنید:

هری لنیکس در یکی از مصاحبه‌های خود گفت ملاقات او با زک اسنایدر و دست‌اندرکاران برای ضبط صحنه‌های جدید کوتاه بوده است. با در نظر گرفتن این موارد و همچنین اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بود، پیش‌بینی می‌شود مدت حضور مارشن من‌هانتر در جریان اسنایدر کات Justice League چندان زیاد نباشد. احتمالا او پس از فاش کردن هویت واقعی خود، به اعضای لیگ عدالت درباره‌ی تهدید پیش رو هشدار داده و سپس بنا به دلایلی از جریان داستان خارج می‌شود. با این حال، دور از انتظار نیست که در آثار بعدی دنیای سینمایی دی‌سی با این بیگانه‌ی مریخی دیداری دوباره داشته باشیم.

در انتها، لازم به ذکر است اسنایدر کات Justice League از تاریخ ۲۸ اسفند (مصادف با ۱۸ مارس) در دسترس مشترکان سرویس استریم HBO Max قرار خواهد گرفت.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا