1%
  • 0/10

زک اسنایدر بتمن بن افلک را به کریستین بیل ترجیح می‌دهد!

او برای نظرش دلیلی محکم دارد

زک اسنایدر بتمن بن افلک را به کریستین بیل ترجیح می‌دهد! ۹ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان فیلم Justice League

زک اسنایدر، کارگردان فیلم Justice League در بخشی از مصاحبه اخیر خود فاش ساخت بتمن بن افلک را به کریستین بیل ترجیح می‌دهد.

وقتی بن افلک (Ben Affleck) بعنوان بازیگر جدید بتمن معرفی شد، مخاطبان واکنش‌های ضد و نقیضی نشان دادند. با این حال، او بواسطه عملکردش در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice ثابت کرد توانایی ایفای یک نقش ابرقهرمانی را داشته و طرفداران زیادی در سراسر جهان پیدا کرد. هر چند، بخاطر ریبوت مجموعه فیلم‌های دی سی قرار نیست لباس شوالیه تاریکی را بار دیگر به تن کند.

قبل از اینکه بن افلک نقش بتمن را در سینما ایفا کند، این وظیفه روی دوش‌های کریستین بیل (Christian Bale) قرار داشت. بازیگر بریتانیایی نقش مزبور را در سه گانه The Dark Knight ایفا کرد و توانست به محبوبیت بسیار زیادی برسد. به همین دلیل هم مقایسه بتمن افلک با بیل یکی از موضوعات داغ در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی بوده و هست.

زک اسنایدر (Zack Snyder)، فیلم نامه نویس و فیلمساز آمریکایی بوده و چندی پیش در پادکست جو روگان (Joe Rogan) حضور یافت. کارگردان فیلم Justice League در بخشی از صحبت‌های خود گفت بتمن بن افلک را به کریستین بیل ترجیح داده و حتی دلیلش را هم گفت:

دلیلی که بخاطرش بن افلک را می‌‎خواستم، این بود که جثه بزرگی داشت. افلک ۱ متر ۹۰ سانتی قد دارد. او فرد بلند قدی است. کفش و پوتین مخصوص هم در حدود ۵ سانتی متر هستند. بنابراین، وقتی لباس می‌پوشد، قدش حدوداً ۲ متر است. زیر لباس اصلی بتمن، لباسی وجود داشت که بدنش را عضلانی‌تر نشان می‌داد. او واقعاً ظاهر ترسناکی داشت. بتمن برای من چنین ظاهری دارد.

تمجید از بتمن کریستین بیل

کارگردان فیلم Justice League در ادامه صحبت‌های خود تاکید کرد کریستین بیل بتمن (Batman) عالی‌ای بود اما قد کوتاهی داشت. زک اسنایدر همچنین گفت بطور کلی بتمن‌های عضلانی که جثه بزرگتری دارند را ترجیح می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments