سفر در زمان با اولین تیزر Jurassic World: Dominion

اولین تریلر طی روزهای آتی پخش می‌شود

یونیورسال پیکچرز ضمن انتشار اولین تیزر Jurassic World: Dominion از مخاطبان دعوت کرد طی روزهای آتی برای تماشای F9 به سینماها بیایند.

همه‌گیری ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ میلادی باعث تعطیلی پروژه‌های زیادی شد که Jurassic World: Dominion یکی از آن‌ها است. در ابتدا گمان می‌شد تعطیلی‌ها به مدت کوتاهی ادامه داشته و سپس همه چیز به حالت عادی بازمی‌گردد. پس از اینکه سازندگان به اطمینان کامل رسیدند کووید-۱۹ طی ماه‌های آینده همچنان چالش شماره یک بشر است، تصمیم عجیب و غیرمنتظره‌ای را اتخاذ کردند. دست‌اندرکاران معمولا تمامی صحنه‌های مورد نیاز را ضبط کرده و سپس جلوه‌های ویژه را به نماها اضافه می‌کنند. تیم Dominion که نمی‌خواست پروژه عقب بیافتد، در زمان تعطیلی تولید جلوه‌های ویژه و افزودنشان به فیلم را آغاز کرد. البته آن زمان تنها بخش کوچکی از داستان جلوی دوربین رفته بود.

Jurassic World: Dominion سومین و آخرین فیلم مجموعه دنیای ژوراسیک بوده و یک پایان‌بندی برای پارک ژوراسیک است. از همین رو، تعدادی از شخصیت‌های قدیمی مانند دکتر الی ستلر با نقش‌آفرینی لائورا درن (Laura Dern)، دکتر آلن گرنت با نقش‌آفرینی سم نیل (Sam Neill) و دکتر ایان مالکام با نقش‌آفرینی جف گلدبلام (Jeff Goldblum) بازمی‌گردند. به این موارد باید اوون گریدی با نقش‌آفرینی کریس پرت (Chris Pratt) و کلر دیرینگ با نقش‌آفرینی برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) را افزود. طی اطلاعات رسمی‌ای که قبلا منتشر شده بود، خط‌های داستانی متعلق به شخصیت‌های قدیمی و جدید به صورت موازی و جدا از هم پیش رفته و در یک نقطه تلاقی خواهند داشت.

یونیورسال پیکچرز اخیرا اولین تیزر Jurassic World: Dominion را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. این ویدیو ۱۵ ثانیه زمان داشته و دایناسورهای مختلف را پیش از انقراضشان به تصویر می‌کشد. طبق اعلام سازندگان، تیزر مزبور بخشی از تریلر کامل بوده که طی روزهای آینده و قبل از اکران F9 جدیدترین فیلم سریع و خشن در سینماها به نمایش درمی‌آید. تریلرهایی که در سینماها پخش می‌شوند معمولا با گذشت مدتی به فضای مجازی راه می‌یابند. طبق اعلام کالین تروررو (Colin Trevorrow) کارگردان فیلم چنین اتفاقی برای تریلر Dominion رخ نمی‌دهد. در ضمن، F9 طی سه روز آینده در ایلات متحده آمریکا روی پرده نقره‌ای می‌آید.

در انتهای Jurassic World: Fallen Kingdom، دایناسورها موفق می‌شوند از عمارت لاک‌وود فرار کرده و وارد حیات وحش شوند؛ اتفاقی که بدون شک باعث به وجود آمدن چالش‌های فراوانی برای نسل بشر می‌شود. با این حال، سازندگان وارد جزئیات نشده و نه تنها اطلاعاتی را از موضوع اصلی فیلمنامه Jurassic World: Dominion منتشر نکرده‌اند، بلکه هیچ تصویری از حضور دایناسورها در دنیای مدرن را نشان نداده‌اند. در ضمن، نخستین تیزر Dominion سعی دارد ریشه برخی از گونه‌های دایناسوری را به تصویر بکشد؛ گونه‌هایی که در فیلم حضور خواهند داشت.

یونیورسال پیکچرز قصد داشت Jurassic World: Dominion را در تابستان سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای ببرد اما آن را حالا برای اکران گسترده از تاریخ ۲۰ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱۰ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی) برنامه‌ریزی کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا