1%
  • 0/10

امیلی بلانت و دواین جانسون ایده‌های درخشانی برای فیلم Jungle Cruise 2 دارند

ماجراهای فرانک و لیلی ادامه دارد

امیلی بلانت و دواین جانسون ایده‌های درخشانی برای فیلم Jungle Cruise 2 دارند ۰ ۱۵ آبان ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
فیلم Jungle Cruise 2

هیرام گارسیا، رئیس شرکت Seven Bucks Productions و تهیه‌کننده‌ی فیلم‌هایی چون Black Adam ،Skyscraper ،Jungle Cruise و سریال Young Rock به تازگی در مراسم فرش قرمز اولین نمایش فیلم Red Notice اعلام کرده است که امیلی بلانت و دواین جانسون ایده‌های درخشانی برای فیلم Jungle Cruise 2 دارند.

فیلم Jungle Cruise که تولید آن از سال ۲۰۱۸ شروع بود، یکی از مهم‌ترین آثار بلاک‌باستری است که در سال جاری نمایش داده شد. دواین جانسون، ملقب به راک، کشتی‌گیر حرفه‌ای سابق کمپانی WWE که در سال‌های اخیر به لطف حضور در مجموعه فیلم‌های Fast & Furious و Jumanji و آثار دیگری از جمله Baywatch و Rampage به یکی از پولسازترین ستارگان باکس آفیس تبدیل شده، به همراه امیلی بلانت جزو بازیگران اصلی این فیلم هستند. این اثر داستان یک ماجراجویی به سبک دزدان دریایی کارائیب را روایت می‌کرد و با استقبال خیلی خوبی همراه بود، بنابراین شرکت دیزنی خیلی زود ساخت دنباله‌ی آن را تائید کرد.

حالا به تازگی هیرام گارسیا، رئیس شرکت فیلمسازی Seven Bucks Productions که متعلق به دواین جانسون و همسرش سابق دنی گارسیاست و تا به حال در ساخت فیلم‌های Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw، Shazam! ،Jungle Cruise و مجموعه‌ی Jumanji مشارکت داشته، در مراسم فرش قرمز اولین نمایش فیلم Red Notice با رسانه‌ی Variety درباره‌ی فیلم Jungle Cruise 2 صحبت کرده است. طبق گفته‌ی او ذهن‌های خلاقی روی این فیلم کار می‌کنند و همه چیز در مسیر ساخت آن در جای درست خود قرار دارد. همچنین امیلی بلانت و دواین جانسون ایده‌های درخشانی برای آن دارند. او در این رابطه توضیح داد:

ما هم‌اکنون در حال توسعه‌ی آن هستیم و روی داستان آن کار می‌کنیم. ما دوست داریم ژاومه کویت-سرا (کارگردان فیلم) را بسیار مشغول نگه داریم، بنابراین او در حال کارگردانی Black Adam است، اما کمی هم مشغول کار روی Jungle Cruise 2 است که در حال حاضر ما ساخت آن را نیز پیش می‌بریم و این بسیار جالب است چون دواین جانسون و امیلی بلانت بسیار درگیر این پروژه هستند و برای این که چگونه می‌خواهند در آینده شخصیت‌هایشان را ببینند، ایده‌های واقعی درخشانی دارند. بنابراین ما سخت روی این فیلم و داستان آن کار می‌کنیم و باور کنید تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که این پروژه یک اولیت مهم برای ما و دیزنی است، بنابراین ما در حال کار روی آن و حرکت رو به جلو هستیم.

این طور که گفته شده ژاومه کویت-سرا، کارگردان اولین فیلم Jungle Cruise که هم‌اکنون در حال هدایت فیلم Black Adam است، برای کارگردانی Jungle Cruise 2 بازمی‌گردد. در حال حاضر هنوز هیچ اطلاعاتی از این اثر نداریم و نمی‌دانیم که چه زمانی شاهد اکران آن خواهیم بود، اما با توجه به صحبت‌های هیرام گارسیا به نظر می‌رسد که کار روی این فیلم به تازگی آغاز شده است.

دواین جانسون در حال حاضر برنامه‌ی کاری بسیار شلوغی دارد. او به تازگی در فیلم Red Notice بازی کرده که رایان رینولدز و گل گدوت نیز در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. او همچنین در انیمیشن DC League of Super-Pets، فیلم Black Adam و سریال Young Rock حضور دارد و به جز Jungle Cruise 2، باید در آینده منتظر ایفای نقش او در آثاری چون Hobbs & Shaw 2، Jumanji 4 ،The King، Big Trouble In Little China و John Henry And The Statesmen باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments