قسمت بعدی انیمه جوجوتسو کایسن چه زمانی پخش می‌شود؟

انتظاری سخت برای طرفداران

قسمت بعدی انیمه جوجوتسو کایسن

پس از تماشای قسمت شانزدهم فصل دوم Jujutsu Kaisen، انتظار برای قسمت بعدی انیمه جوجوتسو کایسن کار سختی خواهد بود. اما این قسمت چه زمانی پخش خواهد شد؟

پس از مبارزات فوق‌العاده و باورنکردنی شانزدهمین قسمت از فصل دوم انیمه جوجوتسو کایسن، قسمت هفدهم کار بسیار سختی برای برآورده کردن انتظارات طرفداران دارد. در حال حاضر داستان انیمه به نقطه کاملا غیر قابل پیش‌بینی‌ای وارد شده و پس از پایان مرموز و رمز آلود قسمت قبلی، اکنون هر اتفاقی می‌تواند در قسمت بعدی انیمه جوجوتسو کایسن بیفتد.

این طور که رسما اعلام شده، قسمت هفدهم فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen برای پخش در نیمه‌شب وقت استاندارد ژاپن در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) در ژاپن پخش خواهد شد که به وقت تهران می‌شود ساعت ۱۸:۳۰. در ادامه نیز از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت تهران، پخش قسمت جدید این انیمه در کشورهای مختلف غربی و سرویس Crunchyroll آغاز خواهد شد. البته این تاریخ مربوط به دوبله ژاپنی انیمه است و مشخص نیست که دوبله انگلیسی آن چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت.

در قسمت قبلی انیمه جوجوتسو کایسن شاهد تمرکز داستان روی مبارزه بین مگومی (Megumi) و پدر شرورش توجی (Toji) بودیم. این نبرد بسیار نفس‌گیر و جذاب بود و توانایی‌های بدنی باورنکردنی توجی این امکان را به او می‌داد که بر حیوانات نفرین شده‌ای که مگومی برای کمک احضار کرده بود، غلبه کند. با این حال، زمانی که توجی در آستانه پیروزی بود، متوجه شد که حریفش پسر اوست، بنابراین به این مبارزه پایان داد. باقی زمان این قسمت روی مبارزه حماسی جوگو (Jogo) و سوکونا (Sukuna) تمرکز داشت که در نهایت سوکونا توانست با کشتن جوگو پیروز میدان شود.

در مجموع قسمت قبلی انیمه Jujutsu Kaisen تعدادی از بهترین مبارزات این فصل را داشت و قطعا طرفداران از تماشای آن لذت زیادی برده‌اند و اکنون بی‌صبرانه منتظر تماشای قسمت بعدی این مجموعه تلویزیونی جذاب هستند.

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا