اسکین قاضی درد به‌زودی به وارزون می‌آید

جزئیاتی فعلا در دسترس نیست

اسکین قاضی درد به‌زودی به وارزون می‌آید سورنا رضایی ۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
اسکین قاضی درد

گمانه‌زنی‌ها به حقیقت تبدیل شده و استودیو ریون سافتور قصد دارد اسکین قاضی درد را به کال آو دیوتی وارزون اضافه کند.

در پی محبوبیت بازی‌های رایگان (Free-to-Play)، اکتیویژن تصمیم گرفت شانس خود را در این زمینه امتحان کند. در همین راستا، Call of Duty: Warzone را در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق فروشگاه‌های مختلف در دسترس قرار داد. این بازی در دسته بتل رویال قرار می‌گیرد اما یک مد دیگر دارد که Plunder نام داشته و حول محور جمع‌آوری یک میلیون دلار می‌چرخد. البته گهگاهی هم مدهای مختلف به بازی اضافه می‌شوند تا از ایجاد حس یکنواختی در مخاطبان جلوگیری شود.

کال آو دیوتی وارزون به دلایل مختلفی از جمله نقشه کم‌نقص خود تحسین‌های منتقدان و مخاطبان را برانگیخت و حالا بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد؛ اتفاقی که قطعا باید به پای پشتیبانی بسیار عالی ریوت سافتور نوشته شود. استودیو آمریکایی نه تنها تغییرات لازم را در گیم پلی ایجاد می‌کند تا تعادل برقرار شود، بلکه هر چند وقت یکبار با شرکت‌ها و آ‌ی‌پی‌های مختلف همکاری می‌کند. برای اثبات این ادعا می‌توان به اسکین‌های جان سخت و جان رمبو اشاره کرد که چندی پیش به وارزون آمدند.

اکانت رسمی Call of Duty در توییتر چندی پیش متن کوتاهی را به اشتراک گذاشت. طرفداران می‌دانستند خبری در راه است اما مطمئن نبودند توییت به چه چیزی یا چه کسی اشاره دارد. با گذشت مدت کوتاهی، اکانت توییتری چهار تصویر را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت؛ تصاویری که به صورت کلوزآپ و از بخش‌های مختلف یک لباس مخصوص ثبت شده بودند. کاربران با مشاهده عکس‌ها سریعا متوجه شباهت لباس و شخصیت قاضی درد شدند.

اکانت توییتری کال آو دیوتی ساعاتی قبل متن کوتاهی را به اشتراک گذاشت و در آن، اضافه شدن اسکین قاضی درد به وارزون را تایید کرده است. تیم روابط عمومی وارد جزئیات نشد تا سوالات متعددی بدون پاسخ بماند. در حال حاضر نمی‌دانیم اسکین مورد نظر چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین مشخص نیست طراحی‌اش چگونه خواهد بود. به هر حال، نسخه‌های مختلفی از این شخصیت قدیمی وجود دارد.

تصاویری که اکانت کال آو دیوتی به اشتراک گذاشته‌اند

در صورتی که با قاضی درد آشنا نیستید، باید بگوییم در شماره ۲ کمیک بوک 2000 AD (محصول مارس سال ۱۹۷۷ میلادی) معرفی شد. او یک افسر پلیس بوده و نه تنها باید مجرمان را دستگیر کند، بلکه قادر است در لحظه برایشان حکم صادر کرده و آن را اجرا کند؛ حکم می‌تواند محکومیت به زندان یا حتی اعدام باشد. قاضی درد طی دهه‌های گذشته دو اقتباس سینمایی دریافت کرده است. مورد اول در سال ۱۹۹۵ و مورد دوم در سال ۲۰۱۲ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد.

Judge Dredd و Dredd هیچ کدام نتوانستند از لحاظ مالی به موفقیت قابل‌قبولی دست یابند اما Judge Dredd سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) را در نقش اصلی خود داشت. همین موضوع کافی بود تا در میان مخاطبان ایرانی به محبوبیت قابل‌توجهی دست یابد. در ضمن، یک سریال تحت عنوان Judge Dredd: Mega-City One در دست ساخت قرار دارد. در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

اکتیویژن چندی پیش از جدیدترین نسخه کال آو دیوتی رونمایی کرد. مطابق انتظار، وقتی بازی Call of Duty: Vanguard از راه برسد، بخش چندنفره‌اش با وارزون ادغام خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا