گزارش: فیلم Joker تا پایان هفته فروش یک میلیارد را در باکس‌آفیس رد خواهد کرد

جوکر چهارمین فیلم دی سی کامیک با فروش یک میلیارد!

فروش یک میلیاردی فیلم Joker

مطابق یک گزارش، آمار فروش فیلم Joker تا پایان هفته، مرز یک میلیارد دلار را هم پشت سر خواهد گذاشت.

فیلم‌‌های Captain Marvel، Spider Man: Far From Home و Avengers: Endgame فیلم‌های کامیک بوکی بودند که امسال اکران شده و توانستند فروش یک میلیاردی را پشت سر بگذارند. تنها فیلم Shazam امسال اکران شده و به لحاظ درآمد نتوانست رقابتی با هیچ‌یک از فیلم‌های مذکور داشته باشد. فیلم Shazam تا به حال در سراسرجهان ۳۶۵ میلیون دلار درآمد داشته است.

حالا مطابق گزارشی از ددلاین، جوکر در پایان هفته انتظار پشت سر گذاشتن فروش یک میلیاردی را می‌کشد. آمار فروش فیلم Joker تا به امروز در مجموع ۹۸۵ میلیون دلار فروش بوده که ۶۲۱ میلیون آن، متعلق به اکران در کشورهای خارج از آمریکا است. فاصله زیادی تا رسیدن رقم فروش فیلم به یک میلیارد دلار باقی نمانده است و به نوعی می‌توان فروش یک میلیاردی فیلم Joker را در هفته ششم اکران تضمین شده دانست.

اگر آمار فروش فیلم جوکر به یک میلیارد دلار برسد، تبدیل به چهارمین فیلم از دی‌سی کامیک خواهد شد که فروش جهانی چنین میزان فروشی را تجربه می‌کنند. پیش از این فیلم‌های، The Dark Knight، The Dark Knight Rises و Aquaman این رقم را پشت سر گذاشته‌اند.

فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس و نقش‌آفرینی خواکین فینیکس چندهفته قبل اکران شد و با استقبال گسترده‌ای از سوی طرفداران مواجه شد. همانطور که پیش‌تر خواندید، فیلم Joker تبدیل به سودآورترین فیلم کامیک‌بوکی تاریخ شد. بعید نیست که اگر خواکین فینیکس حاضر به ایفای مجدد نقش جوکر شود، دنباله‌ای بر این فیلم داشته باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا