بازیگر فیلم John Wick 4 نوید خیانتی بزرگ از یک متحد مشکوک را می‌دهد

معمای ناتمام وینستون

بازیگر فیلم John Wick 4 نوید خیانتی بزرگ از یک متحد مشکوک را می‌دهد علی طوسی ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان
بازیگر فیلم John Wick 4

ایان مک‌شین (Ian McShane)، بازیگر فیلم John Wick 4 خبر از یک خیانت احتمالی بزرگ در فیلم بلاک‌باستر پیش‌رو می‌دهد.

یک قاتل ماهر که به طور موقت بازنشسته شده است، اما پس از فوت همسرش و تحمل مرگ توله سگ محبوبش، دوباره به حرفه قتل بازگشته تا انتقام بگیرد. جان ویک در طول سری فیلم‌های خود خیانت‌های زیادی را پشت سر گذاشته است، اما او همیشه یک فرد را داشته که باید به آن بازگردد: وینستون (Winston)، مالک هتل کانتیننتال نیویورک؛ مکانی که برای جمع شدن قاتلان، بدون خطر ترور غیرمنتظره یا ایجاد یک مبارزه غیرقابل پیروزی تعبیه شده است.

عنوان John Wick: Chapter 4 احتمالا بعد از فیلم سینمایی John Wick: Chapter 3 – Parabellum دارای یک پیچیدگی بزرگ برای شخصیت وینستون خواهد بود؛ قسمت سوم نشان می‌دهد که وینستون در حال تلاش برای کشتن ویک است، اگرچه او عملا نتوانست این کار را تکمیل کند. با این حال، علیرغم رابطه پرتنش آنها که تقریبا با فاجعه‌ای کامل به پایان رسید، ممکن است این دو هنوز هم در آینده نیاز به همکاری با هم داشته باشند؛ زیرا بابا یاگا مشهور سعی می‌کند راه خود را به زندگی عادی و بازنشستگی خود پیدا کند. مک‌شین در مصاحبه‌ای با توتال فیلم به دیدار مجدد با این دو شخصیت اشاره کرد که می‌تواند به دعوایی خونین ختم شود. نقل قول بازیگر فیلم John Wick 4 از طریق CBR بدین صورت است:

البته، اونا در حال صحبت کردن هستن؛ اونا در یک طرف هستن… اینطور نیست؟

کدام شخصیت‌ها در فیلم John Wick 4 حاضر خواهند شد؟

ویک به مبارزه در فیلم سینمایی اکشن جان ویک: فصل چهارم بازخواهد گشت تا با دشمنان جدید در یک بحران تازه روبرو شود که امیدواریم سگ مرده دیگری در این داستان دخیل نباشد. اگرچه او از آن زمان وعده پایان تلخ فرنچایز را پس زده است، کارگردان این اثر چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) قبلا قول داده بود که ویک در هیچ نقطه‌ای از فرنچایز پایان خوشی پیدا نخواهد کرد؛ به این معنی که شخصیت مذکور احتمالا داستان آرامش‌بخشی را با وی تجربه نخواهد کرد. پس جان ویک ۵ در راه است، حتی اگر هنوز به طور کامل ساخت آن تضمین نشده باشد.

کیانو ریوز (Keanu Reeves) در کنار مک شین، لارنس فیشبرن (بووری کینگ) و لنس ردیک (چارون) به نقش خود باز می‌گردد. با حضور دانی ین (Ip Man) در نقش کین، بیل اسکارسگارد (It) در نقش مارکی دو گرامونت، هیرویوکی سانادا (The Last Samurai) در نقش شیمازو، اسکات ادکینز (Undisputed) در نقش کیلا، شامیر اندرسون (Invasion) در نقش ترکر، کلنسی براون (The Shawshank Redemption) در نقش هاربینگر، ناتالیا تنا (Game of Thrones) در نقش کتیا و رینا ساویاما (Turn Up Charlie) در نقش آکیرا، شخصیت‌های جدید زیادی در جان ویک ۴ وجود خواهند داشت. با چهره‌های بسیار جدید، ویک حالا با انبوهی از مشکلات سر و کار دارد.

استاهلسکی برای کارگردانی این پروژه بازمی‌گردد، در حالی که فیلمنامه‌ نویسان یعنی شی هاتن (جان ویک: فصل ۳ – پارابلوم) و مایکل فینچ (هیتمن: مامور ۴۷) مشغول ساخت فیلمنامه هستند. با توجه به اینکه ویک جنگ ابدی خود را برای بازنشستگی دوباره آغاز می‌کند، انتظار می‌رود اکشن فیلم به سطوحی برسد که قبلا دیده نشده بود؛ چرا که این امر می‌تواند فیلم را به یک قسمت حیاتی تبدیل کند. انتظار می‌رود این فیلم در تاریخ ۲۴ مارس مصادف ۴ فروردین ۱۴۰۲ اکران شود، اگرچه در ابتدا قرار بود اکران اولیه آن در سال ۲۰۲۱ باشد که به دلیل عوارض ناشی از همه‌گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاد. با مکان‌های بسیار زیاد فیلمبرداری، John Wick Chapter 4 در حال رها کردن جهان فرنچایز است و واقعا می‌تواند زندگی ویک را تغییر دهد.

3.8 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا