#مهسا_امینی

اقتباس سینمایی The Cipher با همکاری جنیفر لوپز و نتفلیکس ساخته می‌شود

لوپز، بازیگر و تهیه‌کنننده‌ی این پروژه خواهد بود

اقتباس سینمایی The Cipher

جنیفر لوپز قصد دارد با همکاری سرویس استریم نتفلیکس اقتباس سینمایی The Cipher را بسازد. این رمان را ایزابلا مالدونادو نوشته است.

جنیفر لوپز (Jennifer Lopez)، یکی از سلبریتی مشهور آمریکایی به شمار می‌رود که ریشه‌ای پورتو ریکویی دارد. او اواخر دهه‌ی ۸۰ میلادی وارد بازیگری شد و به واسطه‌ی ایفای نقش Selena توانست اولین قدم را در راستای تبدیل شدن به یک نام مشهور بردارد. در حالی که به فعالیت در سینما به عنوان یک بازیگر ادامه می‌داد و در فیلم‌های مختلفی از جمله Out of Sight Anaconda و Antz حضور می‌یافت، تصمیم گرفت به حوزه‌ی خوانندگی ورود پیدا کند؛ تصمیمی که برخلاف پیش‌بینی منتقدان و کارشناسان موفقیت‌های بزرگی را برای لوپز به همراه داشت. از دیگر حوزه‌های فعالیت این سلبریتی مشهور آمریکایی می‌توان تهیه‌کنندگی و طراحی لباس را نام برد.

طبق گزارشی که وب سایت Deadline منتشر کرده، جنیفر لوپز با همکاری نتفلیکس رمان The Cipher نوشته‌ی ایزابلا مالدونادو (Isabella Maldonado) را به فیلم سینمایی تبدیل خواهد کرد. داستان درباره‌ی فردی به نام نینا گوئررا است که سال‌ها قبل توانست خود را از شر یک قاتل نجات دهد. حال و با گذشت چندین سال، او به یکی از ماموران ویژه‌ی اف‌بی‌آی تبدیل شده است. ویدیوی مبارزه‌ی او در یکی از پارک‌های ویرجینا به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته و نه تنها کاربران معمولی، بلکه قاتل مزبور هم آن را می‌بیند. در پی این اتفاق، تصمیم می‌گیرد از طریق یک قتل وحشتناک، نینا را به سمت خود کشانده و کاری که سال‌ها قبل باید انجام می‌داد را به سرانجام برساند.

جنیفر لوپز نه تنها یکی از تهیه‌کنندگان اقتباس سینمایی The Cipher خواهد بود، بلکه نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. این پروژه دو تهیه‌کننده‌ی دیگر هم دارد که شامل الین گلداسمیت توماس (Elaine Goldsmith-Thomas) و بنی مدیانا (Benny Medina) می‌شود. لایزا فلاشیگ (Liza Fleissig)، جینجر هریس-دونتزین (Ginger Harris-Dontzin)، کاترین هاگدورن (Catherine Hagedorn) و ایزابلا مالدونادو به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی روی روند ساخت نظارت خواهند داشت. کورتنی بکستر (Courtney Baxter) هم که پیش از این در زمینه‌ی بازیگری فعالیت داشت، به عنوان دستیار تهیه‌کننده در تیم تولید حضور دارد. او چهره‌ی شناخته‌شده‌ای نیست و از شاخص‌ترین آثارش می‌توان به Sharknado 2: The Second One اشاره کرد.

جنیفر لوپز طی چند وقت اخیر در ساخت فیلم‌های مختلفی مشارکت داشته که تعدادی از آن‌ها هنوز منتشر نشده‌اند. یکی از فیلم‌ها، Marry Me است که در ژانرهای عاشقانه و کمدی ساخته شده و روی یک خواننده‌ی بسیار مشهور به نام کت والدز تمرکز دارد. در فاصله‌ی کوتاهی از مراسم ازدواج، کت پی می‌برد معشوقه‌اش طی چند وقت گذشته به او خیانت کرده است. از همین رو، باستیان را کنار گذاشته و تصمیم می‌گیرد با یک معلم ریاضی که هیچ گونه آشنایی‌ای بینشان وجود ندارد ازدواج کند. نقش معلم ریاضی بر عهده‌ی اوون ویلسون (Owen Wilson) قرار دارد. این اثر از تاریخ ۲۴ بهمن (مصادف با ۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا