دیوید آیر: جیمز گان یک بازنگری کامل را از Suicide Squad انجام داده است

کارگردان Suicide Squad از کاری که جیمز گان با این سری کرده رضایت دارد

فیلم Suicide Squad

دیوید آیر کارگردان فیلم Suicide Squad که سال ۲۰۱۶ اکران شده بود، از تفاوت‌های فیلم خودش با برداشت جدید جیمز گان از این سری می‌گوید.

به گفته‌ی آیر، اقتباس جدیدی که جیمز گان حالا بیش از یک سال است که روی آن کار می‌‎کند و به نام The Suicide Squad شناخته می‌شود، دنباله‌ی متفاوتی نسبت به فیلم اصلی خواهد بود. فیلم اصلی که سال ۲۰۱۶ اکران شد، با هنرنمایی بازیگرانی مثل ویل اسمیت، مارگو رابی و جرد لتو همراه بود. استودیو برادران وارنر، اولین بار در همان سال خبر از ساخت دنباله‌ای برای این فیلم داد.

کار تولید دنباله‌ی فیلم، سپتامبر ۲۰۱۸ در گرجستان آغاز شد. با این که هنوز هم اطلاعات رسمی و مشخصی از فیلم در دسترس نیست، اما شواهد می‌گویند که این فیلم احتمالا داستانی در مورد ارتباط آماندا والر با جوخه‌ی اصلی خواهد بود که برای رویارویی با تهدیدی در پاناما آماده می‌شوند. وایولا دیویس باری دیگر در این فیلم نقش والر را بازی خواهد کرد. بازیگران دیگری مثل مارگو رابی، جی کورتنی و جوئل کینامن نیز از دیگر بازیگرانی هستند که نقش خود را در The Suicide Squad مجددا ایفا خواهند کرد. از بازیگران جدید این فیلم می‌توان به ادریس آلبا، تایکا وایتیتی، ناتان فیلون و پیتر کاپالدی اشاره کرد.

دیوید آیر روز گذشته توییتی را منتشر کرده که در مورد The Suicide Squad و اشتراک‌های آن با فیلم خودش می‌گوید. آیر در جواب شخصی که گفته که خودش قرار نیست دنباله‌ی فیلم را کارگردانی کند، نوشته:

این فیلم یک دنباله نیست، بلکه بازنگری کامل سری به سبک جیمز گان است. که قرار است فراتر از انتظارات عمل کند. من در تمام مدت کار او را تحسین کردم.

آیر همچنین در مورد شخصی که پرسیده آیا The Suicide Squad قرار است داستان را از جای قبلی دنبال کند یا بدون در نظر گرفتن فیلم اول نوشته شده، گفته است:

بله، درست است؛ این فیلم با شخصیت‌ها و المان‌هایی از فیلم اول همراه خواهد بود اما جیمز گان در حال بازنگری کامل دنیای آن است. همه به پتانسیل بزرگ و واقعی این سری پی می‌برند.

این پاسخ‌ها در جواب انتقادهایی از سوی کاربرانی بود که او را مقصر اصلی برای کیفیت و عملکرد ضعیف فیلم اصلی می‌دانستند. فیلم The Suicide Squad برای اکران در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ (۶ آگوست ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا