دو عنوان دوست داشتنی و کلاسیک شبکه استیم به مدت محدود رایگان شدند

زمان زیادی تا ذخیره ۳۰ دلار باقی نمانده است

بازی‌های Jagged Alliance و Titan Quest

بازی‌های رایگان شیرین‌ترین بخش دنیای بازی‌های ویدیویی هستند. این شیرینی زمانی افزایش می‌یابد که دو بازی قدیمی و خاطره ساز باشند که شبکه استیم این امکان را به‌طور محدود برای ما فراهم کرده است.

برای مدتی کوتاه یا به‌طور دقیق کم‌تر از ۲۴ ساعت، تمام کاربران شبکه استیم می‌توانند دو بازی کلاسیک و خاطره انگیز را به شکل رایگان دریافت کرده و برای همیشه در کتابخانه خود داشته باشند. این دو بازی رایگان از طرف استودیو THQ Nordic بوده و شما می‌توانید تنها تا ساعت ۲۰:۳۰ روز ۱ مهر آن‌ها را دریافت کنید. این دو بازی کاملا رایگان Jagged Alliance 1: Gold Edition و Titan Quest Anniversary Edition هستند.

این دو بازی در حالت عادی به ترتیب با قیمت‌های ۱۰ و ۲۰ دلار به فروش رسیده و شما می‌توانید ۳۰ دلار را تا پیش از ساعت ۲۰:۳۰ روز ۱ مهر ذخیره کنید. اگر از سیستم عامل‌های لینوکس یا مک بهره می‌برید، شما قادر به تجربه عنوان Jagged Alliance 1: Gold Edition نخواهید بود، ولی بازی Titan Quest Anniversary Edition بدون مشکل اجرا خواهد شد.

اگر اطلاعی درباره این دو بازی ندارید، باید بگوییم که عنوان Titan Quest از آن بازی‌هاییست که برای مدت زیادی بر سر زبان‌ها افتاد و افراد بسیاری طی سال‌های متمادی از آن لذت بردند. بازی Titan Quest طی سال ۲۰۰۶ توسط استودیوهای Iron Lore Entertainment، Demiurge Studios و THQ توسعه و انتشار یافت. در سوی دیگر بازی Jagged Alliance قدیمی‌تر از بازی Titan Quest بوده و طی سال ۱۹۹۴ توسط استودیوهای Sir-Tech، Cypronia و Madlab Software منتشر شده است. گرچه این بازی با انبوهی نقدهای منفی از طرف منتقدین روبه‌رو شد، به کار خود ادامه داد و طی مسیر توانست دل بسیاری از گیمرها را به‌دست بیاورد.

بازی Jagged Alliance 1: Gold Edition

بازی Jagged Alliance نمونه‌ای کامل از سبک استراتژیک نوبتی یا Turn-Based Strategy است. نسخه Gold Edition این بازی شامل Jagged Alliance و همینطور Jagged Alliance: Deadly Games می‌شود. دانشمند معروف جک ریچاردز و دختر محبوب او از جزیره متاویرا با شما ارتباط برقرار کرده و به شدت به کمکتان نیاز دارند. درهمین حین سانتینوی خائن و شیطانی کنترل The Fallow Trees و ماده پزشکی که زندگی بسیاری وابسته به آن است را در دست دارد. بدون شک تنها دلیل ریچاردز و دختر او برای استخدام شما، فرمانده نیروهای یورشی، پایان دادن به زندگی سانتینو و نقشه‌های شوم اوست.

 

بازی Titan Quest Anniversary Edition

با گذشت ده سال از انتشار بازی Titan Quest، این عنوان هنوز به درخشش خود ادامه داد. نسخه Anniversary Edition این بازی شامل Titan Quest و همچنین Titan Quest Immortal Throne شده و تجربه‌ای عالی و کامل را از سبک اکشن نقش آفراینی برای شما به ارمغان می‌آورد. طی این نبرد حماسی میان خیر و شر، شما با بزرگ‌ترین شخصیت‌های منفی تاریخ یونان، حمله سربروس و بسیاری اتفاقات دیگر روبه‌رو خواهید شد. رسالت تیرسیاس را پیش برده و درکنار آگاممنون و آکیلیس بجنگید و با ریاکاری‌های اودیسئوس این دنیای تیره و تار را فتح کنید.

شاید بازی‌های رایگان شده از طرف شبکه استیم قدیمی باشند، ولی خاطرات بسیاری را زنده کرده و تجربه آن‌ها می‌تواند قله‌های بازی سازی نسل‌های پیش را به شما نمایش دهد. دنیای بازی‌های Jagged Alliance و Titan Quest دنیایی نو درمیان بازی‌های سال‌های اخیر محسوب شده و تجربه آن‌ها برای هر گیمری الزامی‌ست. آیا شما این بازی را در گذشته تجربه کرده‌اید؟ تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا