جک بلک مایل است که بازیگر جدید نقش سوپرمن باشد

گالیور می‌خواهد سوپرمن شود

بازیگر جدید نقش سوپرمن

جک بلک (Jack Black) در یک ویدئوی اینستاگرامی از علاقه‌اش به ایفای نقش مرد پولادین، سخن گفت. به گمان ما، او قصد داشته که هیاهوی اخیر در مورد انتخاب بازیگر جدید نقش سوپرمن (Superman) را به سخره بگیرد.

قضیه این است که پس از انتشار اخباری درباره فیلم Superman: Legacy به کارگردانی جیمز گان (James Gunn)، علاقه‌مندان به سوپرمن نمی‌دانند که بازیگر جدید این نقش چه کسی خواهد بود و این موضوع، آن‌ها را نگران کرده است. همه این بحث و جدل‌ها زمانی ایجاد شد که هنری کویل (Henry Cavill) به طور رسمی، خبر جدایی‌اش از نقش سوپرمن را با طرفداران DC به اشتراک گذاشت. حالا شایعاتی درباره سن بازیگر جدید، داستان فیلم و مسائلی از این قبیل در شبکه‌های اینترنتی، دست به دست می‌شود و گاهی دستمایه شوخی کاربران، قرار می‌گیرد.

در تازه‌ترین واکنش‌ها، اکنون شاهدیم که جک بلک نیز با این موضوع به روش خود، شوخی کرده است. او روز شنبه با انتشار یک ویدئوی طنز در اینستاگرامش اعلام کرد که اخیرا با جیمز گان صحبت کرده و قرار است به‌زودی، نقش سوپرمن را بازی کند.

یک هجو تمام عیار

این ویدئو با یک تماس تلفنی آغاز می‌شود. سپس جک بلک، اینگونه به تلفن پاسخ می‌دهد: «چه خبر، جیمی گان؟» بعد به نظر می‌رسد که جیمز گان در تلاش است تا جک بلک را راضی کند که بازیگر جدید نقش سوپرمن شود. بلک نیز با اکراه پاسخ می‌دهد: «خیلی خب، لعنتی!» در ادامه می‌بینیم که او با انبوهی از جلوه‌های ویژه احمقانه، قصد دارد سرعت فوق‌العاده و قدرت مبارزه‌اش را به نمایش بگذارد.

ویدئو با تصویری از جک بلک روی میز به پایان می‌رسد. در حالی که پدرش پشت سر او ایستاده، شنلش را به دست گرفته، آن را تکان می‌دهد و در همین حین می‌گوید: «سریع‌تر، بابا!» پاسخ بامزه جیمز گان به جک بلک این بود: «فکر می‌کردم ما توافق کردیم که این خبر را برای مراسم ComicCon نگه داریم!»

از وقتی که جیمز گان ریاست DC را برعهده گرفته است، طرفداران، همواره در مورد طنز هوشمندانه‌ای که او به سینمای ابرقهرمانی (حداقل در مقایسه با MCU) اضافه کرده، بحث می‌کنند. طنزی که به‌ویژه در جوخه انتحار (Suicide Squad) و صلح‌ساز (Peacemaker) به چشم می‌خورد و قابلیت خنده‌دار بودن فیلم‌های لایواکشن DC را نشان می‌دهد. بنابراین پاسخ گان به این ویدیوی تقلید آمیز، حاکی از روحیه طنازانه‌ای است که در اعمال و گفته‌های او نیز وجود دارد.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا