آیا گلکسی اس ۲۴ هم مثل اس ۲۴ پلاس ۱۲ گیگابایت رم خواهد داشت؟

گلکسی اس ۲۴ رم ۱۲ گیگابایت

چون گفته می‌شود گلکسی اس ۲۴ پلاس احتمالا با ۱۲ گیگابایت رم عرضه می‌شود، این سوال به وجود آمده که آیا مدل استاندارد هم افزایش رم خواهد داشت؟

این روزها شایعات زیادی در رابطه با گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ منتشر می‌شود چرا که سامسونگ قصد دارد ۲۷ دی ماه از آن‌ها به صورت رسمی رونمایی کند. همچنین گفته می‌شود این محصولات ۱۳ روز بعد از رونمایی رسمی یعنی در تاریخ ۱۰ بهمن، رسما وارد بازار خواهند شد.

یکی از شایعات جذابی که در رابطه با سری گلکسی اس ۲۴ وجود دارد این است که سامسونگ بالاخره برای اولین بار از سال ۲۰۱۹ تاکنون قصد دارد پرچم‌دار گلکسی اس پلاس خود را به ۱۲ گیگابایت رم مجهز کند و این موضوع حتی توسط بنچمارک‌های منتشر شده از این گوشی هم تأیید شده است.

بدین ترتیب گلکسی اس ۲۴ پلاس احتمالا در مدل پایه ۸ گیگابایت رم و در مدل قدرتمندتر، ۱۲ گیگابایت رم خواهد داشت یا اینکه کلا با ۱۲ گیگابایت رم راهی بازار خواهد شد چون فعلا از این موضوع بی‌خبریم.

اما سوالی که ذهن بسیاری از کاربران را مشغول کرده، مشخصات فنی مدل استاندارد یعنی گلکسی اس ۲۴ است و اینکه آیا این گوشی هم از این حیث مشابه مدل پلاس خواهد بود؟ همانطور که احتمالا می‌دانید، سامسونگ چند سال است که دو مدل استاندارد و پلاس را تنها از لحاظ اندازه‌ی نمایشگر و ظرفیت باتری از هم متمایز کرده و نه مشخصات فنی.

اینطور که به نظر می‌رسد، ظاهرا خبری از افزایش رم برای مدل استاندارد نیست و گلکسی اس ۲۴ به احتمال زیاد ۱۲ گیگابایت رم نخواهد داشت. این ادعا را به خاطر نتایج مختلف بنچمارک مطرح می‌کنیم چون اگر قرار به تجهیز این گوشی به این میزان رم بود باید در بنچمارک چنین چیزی را متوجه می‌شدیم.

با این حال هنوز چیزی در این رابطه قطعی نیست و شاید سامسونگ در نهایت تصمیم بگیرد گلکسی اس ۲۴ را هم مثل مدل پلاس به ۱۲ گیگابایت رم مجهز کند. هرچند ۸ گیگابایت هم همچنان برای یک پرچم‌دار فراتر از کافی است.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا