تاریخ رونمایی، پیش‌فروش و عرضه سری گلکسی اس ۲۴ لو رفت

عرضه گلکسی اس ۲۴

به تازگی وب‌سایت خبری The Elec تاریخ رونمایی، پیش‌فروش و عرضه سری گلکسی اس ۲۴ را با کاربران به اشتراک گذاشته است.

تا به این لحظه می‌دانیم سری گلکسی اس ۲۴ قرار است در سال ۲۰۲۴ رسما رونمایی و راهی بازار شوند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. حتی پیش‌تر هم خبر موثقی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ می‌خواهد در تاریخ ۱۷ ژانویه (۲۷ دی ۱۴۰۲) از گوشی‌های پرچم‌دار خود رونمایی کند که این تاریخ کم و بیش توسط خود سامسونگ هم تأیید شده است.

اما تا قبل از انتشار خبر امروز نمی‌دانستیم برنامه‌ی سامسونگ برای عرضه سری گلکسی اس ۲۴ چیست. متأسفانه تاکنون هیچ یک از مسئولین سامسونگ در رابط با این موضوع خبری را منتشر نکرده‌اند اما خوشبختانه به لطف افشاگران و همچنین مشخص شدن تاریخ رونمایی از این گوشی‌ها، می‌توانیم تاریخ‌های دیگر مربوط به این گوشی‌ها را هم به دست بیاوریم.

سامسونگ معمولا بلافاصله پس از رونمایی رسمی از گوشی‌هایش، آن‌ها را برای پیش‌خرید در دسترس قرار می‌دهد. بدین ترتیب باید انتظار داشته باشیم سری گلکسی اس ۲۴ در تاریخ ۱۷ ژانویه، یعنی در روز رونمایی، برای پیش‌خرید هم در دسترس قرار بگیرند. از آن جایی هم که خبری در رابطه با مشکل در تولید این گوشی‌ها منتشر نشده، به نظر می‌رسد تا اینجای کار همه چیز طبق برنامه پیش رفته است.

افرادی هم که گوشی‌های سامسونگ را پیش‌خرید کنند، معمولا ۱۰ روز بعد می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند و این یعنی باید انتظار داشته باشیم از ۲۶ تا ۳۰ ژانویه (۶ تا ۱۰ بهمن)، عرضه اولیه‌ی سری گلکسی اس ۲۴ اتفاق بیفتد. برای سایر کاربران هم امکان خرید این گوشی‌ها از تاریخ ۳۰ ژانویه (۱۰ بهمن) وجود خواهد داشت.

سامسونگ حدودا ۱۵ روز در مقایسه با قبل، تاریخ رونمایی از گوشی‌های خود را جلو انداخته تا بدین ترتیب بتواند با سری آیفون ۱۵ رقابت کند. در نتیجه کاربران زودتر از قبل می‌توانند کار با پرچم‌داران این شرکت را تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا