تاریخ انتشار بازی Iron Man VR تا ماه می تاخیر خورد

Iron Man VR قرار بود در ماه فوریه منتشر شود

تاریخ انتشار بازی Iron Man VR

تاریخ انتشار بازی Iron Man VR که قرار بود در فوریه منتشر شود، برای برآورده کردن انتظارات علاقه‌مندان تا ماه می میلادی تاخیر خورد.

بازی Iron Man VR از آن دسته بازی‌هایی است که دارندگان پلی‌استیشن وی‌آر شدیدا منتظر آن هستند. این عنوان اولین بار در جریان رویداد State of Play در ماه مارچ ۲۰۱۹ میلادی معرفی شد. در این اثر، بازیکن در نقش یکی از ابرقهرمانان مارول یعنی مرد آهنی بازی خواهد کرد.

چندی پیش استودیوی Camouflaj که وظیفه‌ی توسعه‌ و ساخت این عنوان را بر عهده دارد، در حساب توییتر، به صورت رسمی اعلام کرد که برای «تحقق بخشیدن به چشم‌انداز‌ها و برآورده کردن انتظارات علاقه‌مندان این بازی» آن‌ها مجبور شده‌اند که تاریخ انتشار این عنوان را از ۹ اسفند ۱۳۹۸ (۲۸ فوریه ۲۰۲۰) به ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ می ۲۰۲۰) عقب بیاندازند. آن‌ها در این مورد گفتند:

برای این که به چشم‌انداز‌هایمان تحقق ببخشیم و انتظارات علاقه‌مندان به این عنوان را بر‌آورده کنیم، هرچند که برایمان سخت بود اما تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار بازی Iron Man VR را  به ۱۵ می تغییر دهیم. ما واقعا به دلیل صبر و درکتان در این خصوص تشکر می‌کنیم. منتظر اخبار جدیدی از ما باشید.

این چهارمین عنوانی است که به صورت رسمی در ماه ژانویه تاخیر خورد. پیش از این در اخباری، شرکت اسکوئر انیکس تاریخ انتشار بازی‌های Final Fantasy VII Remake و Marvel’s Avengers را عقب انداخت. در این راستا شرکت سی‌دی پراجکت رد بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 را با چهار ماه تاخیر منتشر خواهد کرد.

Iron Man VR یک عنوان انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن ۴ است که بازیکن در نقش یکی از ابرقهرمانان مارول یعنی مرد آهنی ایفای نقش می‌کند. با این وجود علاقه‌مندان این عنوان باید حدود دو ماه و نیم دیگر برای انتشار این اثر صبر کنند.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص تاخیر این چند بازی چیست؟ آیا این تاخیرها را مثبت ارزیابی می‌کنید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا