بازی Iron Man با استفاده از موتور آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود

آگهی شغلی جدید موتیو

موتور سازنده بازی Iron Man

بر اساس آهگی شغلی جدید استودیوی موتیو، به نظر می‌رسد که بازی جدید Iron Man با استفاده از موتور سازنده آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود.

اواخر تابستان سال گذشته بود که شرکت الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی موتیو به طور مختصر از بازی جدید مرد آهنی پرده برداشت. این بازی در واقع یک اثر اکشن ماجراجویی تک نفره با دید سوم شخص است که با روایت داستانی اورجینال، به تاریخ غنی انتقام‌جوی زره‌پوش مارول می‌پردازد و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن تونی استارک بودن را تجربه کنند.

بازی جدید مرد آهنی در حال حاضر روند ساخت خود را در استودیوی موتیو طی  می‌کند و برخلاف انتظارها، هنوز جزئیات زیادی از آن از جمله تاریخ رونمایی کامل و انتشار در دسترس نیست. از طرفی، تا به امروز شایعه‌های ضد و نقیضی درباره موتور سازنده بازی به گوش می‌رسید که اکنون با توجه به آگهی استخدام جدید استودیوی موتیو، ظاهرا این عنوان با استفاده از موتور قدرتمند آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود.

به بیان دقیق‌تر، استودیوی موتیو به تازگی لیست فرصت‌های شغلی خود را به‌روز کرده و در آن از یک مهندس نرم افزار صوتی برای کار روی بازی آیرون من دعوت به عمل می‌آورد. نکته مهم این است که در این آگهی استخدام اشاره شده که فرد متقاضی باید با موتور آنریل انجین ۵ آشنا باشد؛ چرا که این عنوان با استفاده از موتور مزبور در دست توسعه قرار دارد.

متن آگهی استخدام استودیوی موتیو به شرح زیر است:

ما به دنبال یک مهندس نرم‌ افزار صوتی ماهر و با تجربه هستیم تا به تیم ما ملحق شود. ما در حال حاضر روی توسعه بازی Iron Man که با آنریل انجین ۵ ساخته شده است، کار می‌کنیم.

بهتر است بدانید، این اولین باری است که استودیوی موتیو با استفاده از یک موتور خارجی به توسعه بازی می‌پردازد. در حقیقت، تمام عناوین قبلی این استودیو از جمله ریمیک بازی Dead Space و بخش تک‌نفره Star Wars Battlefront 2، همگی با استفاده از موتور فراست بایت توسعه یافته بودند. 

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا