کاربران آیفون حالا می‌توانند قابلیت‌های One UI 5.1.1 سامسونگ را تجربه کنند

آیفون One UI 5.1.1

به لطف اپلیکیشن تحت وب سامسونگ این امکان برای کاربران آیفون به وجود آمده تا قابلیت‌های رابط One UI 5.1.1 گلکسی‌ها را تجربه کنند.

سامسونگ اصلی‌ترین رقیب اپل در دنیای گوشی‌های هوشمند محسوب می‌شود به گونه‌ای که وقتی می‌شنویم اندروید یا iOS، در واقع در بسیاری از مواقع منظورمان سامسونگ و اپل است چرا که این دو شرکت، سیستم‌عامل‌های خود را تعریف می‌کنند. اپل، iOS را می‌سازد و سامسونگ هم از اندرویدی استفاده می‌کند که گوگل آن را طراحی می‌کند. هیچ یک از دو شرکت امکان استفاده از سیستم‌عامل‌های رقیب را طبیعتاً ندارند اما سامسونگ به لطف یک اپلیکیشن تحت وب، به کاربران گوشی‌های آیفون اجازه می‌دهد قابلیت‌های One UI 5.1.1 را تجربه کنند.

رابط کاربری One UI 5.1.1 یک سری قابلیت‌های اختصاصی برای کاربران گوشی‌های تاشوی سامسونگ دارد که واقعاً جذاب هستند. سامسونگ هم برای ترغیب کاربران اپل برای خرید گوشی‌های تاشویش، این امکانات را به صورت رایگان برای آن‌ها در دسترس قرار داده است. این اپلیکیشن Try Galaxy platform نام دارد که پیش‌تر قابلیت‌های گلکسی اس ۲۳ به آن اضافه شده بود و حالا هم گلکسی زد فولد و زد فلیپ ۵ تا کاربران آیفون هم بتوانند از قابلیت‌های One UI 5.1.1 بهره‌مند شوند.

آیفون One UI 5.1.1

به لطف قابلیت جدید One UI 5.1.1 که FlexCam نام دارد کاربران آیفون می‌تواند امکانات جذاب دوربین گوشی‌های تاشو را تجربه کنند. البته تا جایی که نرم‌افزار به آن‌ها اجازه می‌دهد چون گوشی‌های اپل تا نمی‌شوند و دقیقا سامسونگ می‌خواهند با این برنامه، محدودیت سخت‌افزاری این گوشی‌ها را به کاربران این شرکت یادآوری کند. هرچند این شرکت می‌گوید وقتی دو آیفون را کنار هم بگذارید می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید که این مورد هم در نوع خود یک تمسخر محسوب می‌شود؛ دو آیفون = یک گوشی تاشو.

علاوه بر این، کاربران گوشی‌های آیفون می‌توانند از قابلیت کشیدن و رها کردن (درگ و دراپ) گوشی‌های تاشوی سامسونگ در رابط One UI 5.1.1 هم بهره‌مند شوند. همچنین تجربه‌ی امکانات جذابی که Quick Share، سامسونگ Health و… در اختیار کاربران گلکسی‌ها قرار می‌دهند هم برای کاربران آیفون در دسترس قرار دارد. برای تجربه‌ی این قابلیت‌ها کافی است به وب‌سایت Try Galaxy رفته و کد QR موجود در آن را با آیفون خود اسکن کنید. توجه داشته باشید این سرویس رایگان است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا