1%
  • 0/10

آیفون 16 پرو در چهار رنگ جذاب به بازار می‌آید

اضافه شدن دو رنگ جدید مشکی و رز به رنگ‌بندی آیفون‌های بعدی

آیفون 16 پرو در چهار رنگ جذاب به بازار می‌آید ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
آیفون 16 پرو رنگ

اینطور که از گزارشات پیداست ظاهرا اپل قرار است آیفون 16 پرو و پرو مکس را در دو رنگ مشکی و رز راهی بازار کند.

اپل قصد دارد برای آیفون‌های جدید از رنگ‌های متنوع و جذابی استفاده کند. دو رنگ سفید و خاکستری که در حال حاضر در آیفون‌های سری 15 هم به چشم می‌خورند و رنگ‌های زیبایی هم هستند. اما آیفون‌های سری 16 پرو دو رنگ جدید خواهند داشت.

 آنچه که از شواهد متوجه شده‌ایم این است که اپل نمی‌خواهد رنگ آبی تیتانیومی را برای سری آیفون 16 در نظر بگیرد. این در حالی است که برای آیفون 15 پرو و پرو مکس شاهد بکارگیری این رنگ بوده‌ایم. به جای آن، رنگ مشکی فضایی را شاهد خواهیم بود که جایگزین مشکی تیتانیومی می‌شود.

رنگ بندی آیفون 16 پرو

رنگی که حالا در سری آیفون 15 پرو آن را به عنوان تیتانیومی خنثی می‌شناسیم، در آیفون 16 پرو خاکستری خواهد بود. رنگ سفید هم بار دیگر به مجموعه برگشته با این تفاوت که بیشتر شبیه به نقره‌ای‌سفید است تا سفید خالص. در واقع بیشتر شبیه به رنگ نقره‌ای است که در آیفون 14 پرو هم شاهد هستیم.

منبعی که این خبر را منتشر کرده در گذشته درباره‌ی رنگ بنفش آیفون 14 پرو هم پیش‌بینی درستی انجام داده بود. بنابراین می‌توان تا حد زیادی به گفته‌هایش درباره رنگ آیفون 16 پرو اعتماد کرد. با این حال باید منتظر ماند تا خبرگزاری‌های دیگر هم این گفته‌ها را تأیید کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments