1%
  • 10/10

درخواست عاجزانه‌ی اپل از کاربران آیفون 11 و 12؛ آیفون 15 بخرید!

راه‌اندازی یک صفحه در وب‌سایت رسمی اپل فقط برای متقاعد کردن کاربران!

درخواست عاجزانه‌ی اپل از کاربران آیفون 11 و 12؛ آیفون 15 بخرید! ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
آیفون 11 آیفون 15

اپل برای اینکه بتواند کاربران آیفون 11 و 12 را به خرید آیفون 15 متقاعد کند یک صفحه‌ی اختصاصی در وب‌سایت خود راه‌اندازی کرده است.

آن دسته از افرادی که از سری آیفون 11 یا 12 استفاده می‌کنند، احتمالا کم‌کم دارند متقاعد می‌شوند که به خرید یک آیفون جدیدتر فکر کنند. اگر هم خودشان متقاعد نشوند، اپل می‌تواند در این مسیر کمک‌شان کند.

سری آیفون 11 و 12 اگرچه گوشی‌های خوبی هستند اما دیگر قدیمی شده‌اند. این گوشی‌ها توانایی پردازشی بالایی در زمان خود داشتند اما حالا و با توجه به افزایش حجم و کیفیت کارها، دیگر توانایی کافی برای انجام کارهای بسیار سنگین را ندارند. در نتیجه کاربران این گوشی‌ها باید به فکر خرید گوشی‌های جدیدتر باشند.

افتتاح صفحه‌ای در وب‌سایت اپل مختص متقاعد کردن کاربران آیفون 11 و 12 برای خرید آیفون 15

شاید باورش سخت باشد اما باید بدانید اپل برای اینکه کاربران سری آیفون 11 و 12 را به خرید سری آیفون 15 متقاعد کند، یک صفحه‌ی جدید در وب‌سایت رسمی‌اش افتتاح کرده است. نمی‌دانیم چرا اپل تا این اندازه عاجزانه دارد از کاربران تقاضا می‌کند تا گوشی‌های جدیدش را بخرند. اما شاید این اتفاق به خاطر فروش نه چندان مطابق انتظار این سری بوده است.

نام این صفحه‌ی جدید، «Why upgrade» است به معنای «چرا ارتقا دهیم». چنین نامی قاعدتا منظورش هرگونه گوشی قدیمی آیفون است و نه فقط سری 11 و 12 اما فقط در این گوشی‌هاست که شما می‌توانید این صفحه را ببینید. اگر آیفون 13، 14، آیفون XS یا XR داشته باشید، وب‌سایت اپل چیز خاصی را به شما نشان نمی‌دهد.

اگر شما هم یکی از گوشی‌های سری 11 و یا 12 اپل را دارید، خود شرکت فکر می‌کند که دیگر وقت ارتقا فرا رسیده است. بدیهی است مدل‌های جدید عملکرد بسیار بهتر، ظاهر بهتر و امکانات گسترده‌تری دارند اما مقوله‌ی قیمت را هم نباید از یاد برد.

فکر می‌کنید این سیاست جالب اپل در نهایت جواب می‌دهد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments