1%
  • 0/10

ماژول دوربین آیفون ۱۶ را ببینید؛ شبیه به گوشی ۴ سال پیش اپل!

حرکت دایره‌وار اپل در طراحی گوشی‌های آیفون

ماژول دوربین آیفون ۱۶ را ببینید؛ شبیه به گوشی ۴ سال پیش اپل! ۰ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
ماژول دوربین آیفون ۱۶

یک افشاگر به تازگی تصویر ماژول دوربین آیفون ۱۶ را منتشر کرده که نشان می‌دهد اپل برای این گوشی از طراحی آیفون‌های ۵ سال پیش الگو گرفته است.

اپل طبق جدیدترین خبرها و شایعات، قصد دارد طراحی دو مدل استاندارد و پلاس از سری آیفون ۱۶ را تغییر دهد. این تغییر را هم به احتمال زیاد روی ماژول دوربین آیفون ۱۶ شاهد خواهیم بود.

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا اپل می‌خواهد برای طراحی آیفون ۱۶ از آیفون ۴ نسل قبل آن یعنی آیفون ۱۲ الگوبرداری کند. این یعنی به احتمال زیاد دوربین‌های آیفون ۱۶ به صورت عمودی روی پنل پشتی آن قرار خواهند گرفت.

طراحی دوربین آیفون ۱۶؛ سلفی حفره‌ای، اصلی و فوق عریض عمودی

اگرچه اپل پنل پشتی را با الگوبرداری از آیفون چندین نسل قبل می‌سازد اما برای پنل جلو کمی سلیقه به خرج خواهد داد. مشخص نیست این خبر درست باشد یا خیر اما طبق طرح‌های اولیه، می‌توان گفت دوربین سلفی آیفون ۱۶ دو تکه خواهد بود؛ یکی برای دوربین سلفی و دیگری برای سنسور تشخیص چهره.

علاوه بر این‌ها، رنگ‌بندی احتمالی آیفون ۱۶ را هم یک وب‌سایت با نام Apple Hub لو داده که نشان می‌دهد اپل این گوشی را با رنگ سفید، صورتی، زرد، سبز و مشکی راهی بازار خواهد کرد. بر اساس شایعات،‌ تمام دلیل اپل برای تغییر طراحی ظاهری آیفون ۱۶ به خاطر این است که این گوشی بتواند ویدیوی فضایی ضبط کند. ویدیوهایی که کاربر بعدا باید از طریق اپل ویژن پرو مشاهده کند.

بر اساس اطلاعاتی که تاکنون از آیفون‌های نسل بعد در اختیار داریم، آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس همچنان ۶۰ هرتزی خواهند بود. همچنین گفته می‌شود اپل کلید اکشن را به این گوشی‌ها اضافه خواهد کرد و برایشان از پردازنده A18 و ۸ گیگابایت رم استفاده خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments